• Kategorie
  • Szukaj
  • Betoniarki

Betoniarka to nieodłączny element każdej budowy. W naszym sklepie oferujemy różne modele betoniarek bębnowych renomowanego niemieckiego producenta sprzętu firmy Scheppach. Przy wyborze odpowiedniego modelu należy zwrócić uwagę przede wszystkim na pojemność dostosowując ją do ilości surowca. Betoniarki o większej pojemności zużywają więcej prądu a większość zapraw należy wykorzystywać na bieżąco więc zakup betoniarki o większej pojemności niż jesteśmy w stanie wykorzystać jest nieopłacalna.

Do czego mi betoniarka?

Dzięki betoniarce jesteś w stanie szybko i sprawnie zmieszać beton, żwir, piasek i wszystkie materiały sypkie. Oszczędzisz dzięki temu czas, pieniądze i siły. Profesjonalny sprzęt wysokiej jakości, ma podnieść komfort pracy i taki cel przyświeca nam przy tworzeniu naszej oferty.

Gdybyśmy mieli stworzyć listę sprzętów i urządzeń niezbędnych na placu budowy, z pewnością wielu z nas w pierwszej kolejności wskazałoby na betoniarki. W sklepie internetowym MPM-24.pl zależy nam na tym, by nasz asortyment zaspokajał potrzeby i wymagania wszystkich profesjonalistów, dlatego tych urządzeń nie mogło u nas zabraknąć.

Duże i małe betoniarki – jaką wybrać?

Współcześnie betoniarki do betonu można podzielić ze względu na budowę na kielichowe i bębnowe. Te pierwsze cechują się przede wszystkim większym rozmiarem – ich pojemność może wynosić nawet 3000 litrów, co jest nieosiągalne dla małej betoniarki bębnowej. Rozmiar modeli kielichowych jest jednak także ich wadą – są one znacznie mniej mobilne, przez co zastosowanie znajdują przede wszystkim w zakładach produkujących beton oraz przy inwestycjach deweloperskich.

W codziennym użytkowaniu, na placach budowy czy podczas remontów, zdecydowanie lepiej sprawdzają się małe betoniarki bębnowe. Najczęściej dysponują one pojemnością od 80 do 200 litrów, choć największą popularnością cieszą się modele o pojemności od 120 do 160 litrów. Są znacznie mniejsze od modeli kielichowych, więc znakomicie nadają się do użytkowania na przykład podczas budowy domu jednorodzinnego.

Podczas wyboru betoniarki, warto pamiętać o kilku ważnych aspektach. Przede wszystkim zwróćmy uwagę na to, czy urządzenie posiada mechanizm jezdny wyposażony w kółka, który ułatwi transportowanie betoniarki i przemieszczenie jej po terenie budowy. Wysokiej jakości urządzenie powinno również cechować się wytrzymałą i trwałą konstrukcją oraz dużym otworem mieszalnika do łatwego i wygodnego opróżniania.

Jakie betoniarki elektryczne u Was znajdę?

W sklepie internetowym MPM-24.pl można znaleźć różnego rodzaju betoniarki elektryczne, które zostały wyprodukowane przez niemiecką markę Scheppach, specjalizującą się w wytwarzaniu wysokiej jakości elektronarzędzi dla profesjonalistów. Oferowane przez nas małe betoniarki cechują się wyjątkowo stabilną budową i wysoką wytrzymałością, dzięki czemu z powodzeniem można je wykorzystywać w codziennej pracy – zarówno profesjonalnej, jak również bardziej amatorskiej.

W naszym asortymencie posiadamy betoniarki elektryczne o różnej pojemności – od 125 litrów do nawet 180 litrów. Są to modele dysponujące pojemnością optymalną do większości remontów czy budów. Urządzenia są zasilane w standardowy sposób 230V.

Ile kosztują betoniarki 230V?

Betoniarki 230V nie należą do urządzeń szczególnie drogich, ale trzeba pamiętać, że cena może się różnić między innymi w zależności od pojemności mieszalnika czy jakości wykonania. Oferowane przez nas małe betoniarki elektryczne można kupić już za nieco ponad 1900 złotych, ale mamy też większe modele, których cena jest bliższa 2300 zł. Przed dokonaniem ostatecznego wyboru warto zatem dokładnie przemyśleć, jak pojemnej betoniarki elektrycznej będziemy potrzebować. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego MPM-24.pl!