• Kategorie
  • Szukaj
  • Klucze dynamometryczne

Klucze dynamometryczne

Klucze dynamometryczne są niezbędnym wyposażeniem każdego składu narzędzi. Dzięki nim możemy odpowiednio dokręcić każdą śrubę. W sklepie internetowym mpm-24.pl mamy całą gamę kluczy do wyboru. Dzięki dystrybucji narzędzi najbardziej renomowanych i cenionych producentów na rynku zapewniamy wysoką jakość i komfort pracy.

Klucze dynamometryczne dla majsterkowiczów i amatorów

Szeroki wybór narzędzi w naszym sklepie sprawia, że coś dla siebie znajdą w nim zarówno majsterkujący amatorzy, jak i profesjonaliści. Posiadamy proste klucze wychylne, jak i zaawansowane narzędzia z możliwością bardzo precyzyjnej regulacji momentów przy pomocy pokręteł mikrometrycznych znajdujących się w rękojeści klucza, do zastosowania w warsztatach samochodówych, w tym również w serwisie dużych pojazdów ciężarowych. Te ostatnie można razem ze znajdującymi się w zestawach przedłużkami stosować także do precyzyjnego dokręcania śrub w kołach bliźniaczych.

Klucze dynamometryczne o dużej wytrzymałości

Prezentowane klucze dynamometryczne charakteryzują się nie tylko wysoką precyzją, ale także najlepszą wytrzymałością podczas pracy. Gwarantuje to wykonanie ich przez czołowych producentów z bardzo trwałych materiałów. Mamy m.in. niezwykle odporne na pracę w trudnych warunkach klucze ze stali chromowo-wanadowej, które pozwolą zawodowcom na długie używanie w warsztacie.

Klucze dynamometryczne - producenci, gwarancja, dostawa

Sprzedawane w naszym sklepie mpm-24.pl klucze dynamometryczne są wykonane przez firmy Neo, Topex, Top Tools, Vorel oraz Yato. W przypadku najprostszych narzędzi ceny mogą oscylować nawet w granicach zaledwie 30 złotych. Za profesjonalne klucze oferujące szeroką gamę możliwości dokręcania ceny są zróżnicowane, w zależności od stopnia zaawansowania narzędzia. Najtańsze z nich są jednak do nabycia już poniżej 300 złotych.

Producenci oferują gwarancję niezawodności użytkowania, w niektórych przypadkach nawet na 25 lat! W naszym sklepie mogą Państwo nabyć najlepsze klucze dynamometryczne w sprzedaży wysyłkowej, którą realizujemy w bardzo krótkim terminie. Szczegółowe informacje na temat ceny i czasu realizacji wysyłki znajdują się na podstronach poszczególnych produktów.