• Kategorie
  • Szukaj
  • Opony rolnicze

Opony rolnicze Trelleborg TM 600, 700 i 800, Kleber, Michelin, Turus, BKT, TVS  i inne

Opony rolnicze to jedne z najważniejszych elementów kombajnu czy ciągnika, więc jeśli chcesz, by praca na polach czy łąkach była wydajna i efektywna, musisz zatroszczyć się o jak najlepsze ogumienie pojazdu. Opony rolnicze w znacznym stopniu różnią się od ogumienia samochodu osobowego, dlatego dobrze jest wiedzieć, na co w szczególności zwracać uwagę przy kupnie tych części do ciągników i kombajnów.

Obecnie na rynku jest wielu producentów, którzy oferują ogumienie do urządzeń rolniczych. Najchętniej wybierane przez klientów są opony rolnicze Kleber, TVS, Trelleborg, Good Year czy Michelin. Najlepsze produkty tych firm znajdziesz w naszym sklepie internetowym MPM-24.pl.

Jakie powinny być dobre opony rolnicze TVS, Kleber, Michelin lub Trelleborg?

Opony rolnicze TVS, Kleber, Michelin czy Good Year to modele, które od wielu lat cieszą się dużą popularnością, ponieważ są gwarantem wysokiej jakości wykonania i wieloletniego, bezproblemowego użytkowania. Czym powinno charakteryzować się dobre ogumienie rolnicze?

Opony rolnicze TVS, Kleber, Trelleborg i innych uznanych producentów to produkty, które są przeznaczone do profesjonalnej i wymagającej pracy na ciężkim pojeździe, dużych obciążeniach i na bardzo zróżnicowanych terenach, takich jak pola, łąki czy lasy. Trzeba także wziąć pod uwagę fakt, że ciągniki i kombajny często ciągną ciężkie maszyny rolnicze i przyczepy. Dobre opony rolnicze muszą zatem być wyposażone w specjalne wzmocnienia i bieżniki, dzięki którym radzą sobie w wymagających warunkach.

Jeśli chcesz kupić opony rolnicze Kleber, TVS czy Trelleborg TM 600, 700 lub 800, pod uwagę powinieneś wziąć nie tylko cenę, ale również takie aspekty jak przebieg opony w całym jej okresie eksploatacyjnym, ugniatanie ziemi oraz to, czy ma ona możliwości samooczyszczające.

Opony rolnicze Trelleborg TM 800, 700, 600, Kleber i TVS – radialne czy diagonalne

Obecnie osoby, które chcą kupić opony rolnicze TM 800, 700, 600, Kleber czy TVS, mogą wybierać z dwóch podstawowych typów ogumienia: diagonalnego i radialnego. Opony diagonalne charakteryzują się znacznie większą odpornością na uszkodzenia mechaniczne, dlatego stosuje się je wtedy, gdy operator urządzenia rolniczego ma do czynienia z ciężką pracą na wymagającym i zróżnicowanym terenie.

Większą popularnością cieszą się jednak modele radialne opony rolnicze. Kleber, TVS, Trelleborg, Michelin czy Good Year to firmy, które produkują wysokiej jakości produkty tego typu. Charakteryzują się one wielowarstwową budową, dzięki której zużywają się wolniej niż modele diagonalne. Mają one również lepszą przyczepność niż ogumienie diagonalne.

Opony rolnicze Kleber, TVS i Trelleborg w sklepie MPM-24.pl

Kupując opony rolnicze Kleber, TVS czy Trelleborg, musisz wziąć pod uwagę rodzaj pojazdu, do którego szukasz ogumienia. Współcześnie w rolnictwie używa się wielu urządzeń, a każde z nich potrzebuje specjalnego ogumienia. W ofercie naszego sklepu internetowego MPM-24.pl znajdziesz nie tylko opony rolnicze Trelleborg TM 700, Michelin czy Good Year do kombajnów i ciągników, ale również opony rolnicze TVS i Kleber do przyczep rolniczych, siewników oraz koparko-ładowarek.

Zależy nam na tym, by każda osoba poszukująca ogumienia rolniczego znalazła w naszym asortymencie to, czego szuka. Dlatego możemy zaoferować również opony agro-przemysłowe czy ogumienie do maszyn leśnych. Naszym klientom zapewniamy nie tylko szeroki wybór najwyższej jakości produktów od najbardziej renomowanych w branży rolniczej producentów, ale także bardzo konkurencyjne ceny.

Wygodne zakupy w sklepie internetowym MPM-24.pl

Dokładamy wszelkich starań, by zakupy w naszym sklepie internetowym były jak najwygodniejsze dla naszych klientów. Dlatego dbamy o to, by wysyłka zamówionych towarów odbywała się jak najszybciej i jak najbardziej profesjonalnie. Ponadto, nasi klienci mogą liczyć również na pełne wsparcie na każdym etapie dokonywania zakupu – chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i doradzimy, które opony rolnicze Trelleborg, TVS czy Kleber będą najbardziej odpowiednie do Twoich maszyn rolniczych.