Wczytuję dane...

WIERTARKI MŁOTOWIERTARKI WKRĘTARKI SIECIOWE

Do podstawowego wyposażenia każdego warsztatu - niezależnie czy jest on domowy, czy profesjonalny, należy wiertarka. W ofercie naszego sklepu znajdziecie wysokiej jakości urządzenia wykonane z mocną, metalową obudową co stanowi gwarancję trwałości. Wszystkie modele wiertarek, które oferujemy cechują się bezpieczeństwem użytkowania. Wyposażone są w uchwyty, które zwiększają stabilizację i łatwo utrzymać je w dłoni. Większość modeli wyposażonych jest w czujniki przeciążenia oraz blokadę, która uniemożliwia samodzielnie włączenie się wiertarki.

Wiertarka udarowa

Wiertarki udarowe są niezbędne do przeprowadzenia remontu. Za ich pomocą poprowadzimy nowe przewody lub zawiesimy meble. Udar w który jest wyposażona, daje możliwość wiercenia ruchem posuwistym i obrotowym jednocześnie. Wiertarka idealnie spisze się w kontakcie z betonem czy ceramiką budowlaną. Modele z udarem wyposażone są w długi kabel zasilający, co wpływa na większą moc urządzenia i umożliwia wykonywanie wymagającej pracy przez długi czas. Uszczelnienia i łożyska są wysokiej jakości a obudowa przekładni wykonana jest z bardzo mocnego tworzywa. Znajdziecie u nas duży wybór wiertarek, tak aby dobrać sprzęt o idealnej mocy, w pełni dostosowany do potrzeb i wykonywanej pracy. 

Młotowiertarki

Młotowiertarki to specjalistyczne urządzenia, niezbędne podczas stawiania budynku lub w trakcie wykonywana gruntownych remontów. Doskonale sprawdzą się podczas pracy z materiałami takimi jak cegła, beton czy kamień. Znajdziecie u nas sprzęty z różnym typem udaru, które gwarantują niezawodność oraz wysoką jakość. Młotowiertarki stabilnie i pewnie leżą w dłoniach a wyprofilowane uchwyty wyposażone w tłumik drgań, zapewniają komfort podczas wielu godzin pracy. Wzmocniona obudowa oraz śruby odporne na drgania sprawiają, że urządzenie jest doskonałą inwestycją na przyszłość i pomoże nam precyzyjnie wykonać każdą pracę. 

Sortuj według:
Wyświetl po produktów