Wczytuję dane...

WYRZYNARKI I URZĄDZENIA WIELOFUNKCYJNE

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz wszystko czego potrzebujesz, a w tym różnorodne narzędzia wielofunkcyjne oraz wyrzynarki. Wybór narzędzi wielofunkcyjnych jest bardzo szeroki. Narzędzia te pochodzą od dobrych i sprawdzonych producentów i są wykonane z materiałów wysokiej klasy i zapewniają odpowiedni komfort pracy, a także wysoki poziom bezpieczeństwa. 

Wyrzynarki są obowiązkowym narzędziem w każdym warsztacie. Używane są do cięcia drewna, metalu, a także tworzyw sztucznych. Ich wąski brzeszczot zdolny jest do wykonywania cięć krzywoliniowych, co wyróżnia je wśród innych urządzeń tego typu. Wyrzynarki są poręczne, wszechstronne i łatwe w obsłudze, dzięki czemu mogą używać ich nawet początkujący majsterkowicze.

 

Wyrzynarka - najważniejsze parametry, jak wybrać odpowiednią?

Przy zakupie wyrzynarki wybór tej o odpowiednich parametrach jest bardzo istotny, ponieważ to od nich zależy przebieg pracy narzędzia. Z nami wybiorą Państwo wyrzynarkę dostosowaną do swoich potrzeb. Gwarantujemy owocne i udane zakupy. Poniżej przedstawiamy Państwu podstawowe parametry wyrzynarek, na które powinno się zwrócić uwagę przy ich wyborze:

  • Maksymalna głębokość cięcia - zwykle podawana jest na przykładzie jednego z materiałów - drewna, metalu lub tworzywa sztucznego. Parametr ten wyznacza grubość materiałów, które będzie można ciąć wyrzynarką.
  • Ilość skoków na minutę - jest od nich zależna szybkość wykonywania cięcia. Im wyższa jest wartość, tym szybciej zostanie wykonane cięcie. Standardowo wartość ta waha się pomiędzy 500, a 3000 skoków na minutę. 
  • Typ uchwytu - jest to bardzo ważny parametr. Podczas zakupu wyrzynarki koniecznym jest, aby sprawdzić do jakiego typu brzeszczotów jest przeznaczona. Uchwyt może być przeznaczony do brzeszczotów typu U, T oraz 2T. 

Jeżeli już wiesz jakiej wyrzynarki szukasz, koniecznie zapoznaj się z ofertą naszego sklepu i znajdź wyrzynarkę jakiej potrzebujesz.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów