Wczytuję dane...

PILARKI PRZECINARKI UKOŚNICE

Pilarka tarczowa

Pilarka to narzędzie, które znakomicie sprawdza się w zakładach obróbki drewna czy metali, na budowach, a także w domowych warsztatach majsterkowiczów. Oferujemy wysokiej klasy pilarki najbardziej renomowanych producentów na rynku, które są gwarancją precyzji, najwyższej jakości cięcia oraz długotrwałego użytkowania.

Bezpieczna i wydajna pilarka tarczowa

W naszym sklepie znajdą Państwo bardzo szeroki wybór najlepszych pilarek takich producentów jak: Dedra, DeWalt, Exact, Graphite, Stanley, Sthor, Verto oraz Yato o mocy od 500 do nawet 3 400 W. Można u nas zakupić przecinarki charakteryzujące się niezwykle wydajnymi silniki napędu, co zapewnia im najlepsze efekty pracy, również przy konieczności dłuższej pracy ciągłej. Każda pilarka tarczowa wysokiej jakości posiada możliwość cięcia pod skosem oraz regulacji kąta i grubości cięcia bez użycia narzędzi. Te zaawansowane technologicznie urządzenia zostały także wyposażone w rozwiązania gwarantujące bezpieczeństwo ich użytkowania, takie jak blokady możliwości przypadkowego włączenia.

Przecinarka do każdego warsztatu

Oferujemy szeroką gamę maszyn o różnej wielkości piły czy regulacji grubości cięcia, co pozwala naszym klientom na wybór tej, która sprawdzi się u nich najlepiej. Mamy proste przecinarki i minipilarki, które znakomicie będą się nadawały do domowych warsztatów majsterkowiczów, jak i bardziej zaawansowane urządzenia, aż do większych pilarek stołowych dla zakładów zajmujących się profesjonalną obróbką drewna. Lekkość i zwarte kształty ułatwiają transport maszyn, dzięki czemu odpowiednia przecinarka może być łatwo przewieziona na przykład na plac budowy.

Przecinarka w sprzedaży wysyłkowej na gwarancji

Każda oferowana w tej kategorii przecinarka jest do nabycia w sklepie internetowym mpm-24.pl w sprzedaży wysyłkowej. Zapewniamy wysyłkę gratis, a także bardzo szybki termin realizacji zamówienia, zwykle w ciągu 24 godzin. Ponadto maszyny zakupione za naszym pośrednictwem posiadają dwuletnią gwarancję każdego z renomowanych producentów poszczególnych urządzeń.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów