Wczytuję dane...

GWOŹDZIE

W naszym sklepie znajdziecie szeroki wybór gwoździ specjalistycznych. Są one niezastąpione podczas zwykłego remontu w domu lub innych pracach tapicerskich czy stolarskich. Produkty w naszej ofercie są produkowane z wytrzymałej stali oraz posiadają solidne mocowania. Różnią się rozmiarem oraz właściwości, co pozwala dobrać akcesoria idealnie pasujące do potrzeb.

Gwoździe budowlane surowe

Gwoździe budowlane doskonale radzą sobie z każdym materiałem, który nie kruszy się pod wpływem wbijania ostrej końcówki. Przystosowane są do desek, ścian i płyt. Różnią się od siebie długością, kolorem i przekrojem. Te najbardziej uniwersalne gwoździe są wykonane z twardego metalu. Gwoździe dłuższe o największej średnicy stosowane są do łączenia ciężkich elementów.

Gwoździe ocynkowane

Przeznaczone są do prac remontowych i budowlanych wykonywanych na zewnątrz. Dzięki temu, że są ocynkowane wykazują wysoką odporność na korodowanie oraz wilgotność i na długo zachowują swoje właściwości. Posiadają dobrze wyprofilowaną ostrą końcówkę, która ułatwia wchodzenie w materiał. Wśród nich znajdziecie gwoździe do papy, które połączone są drutem i stosowane w dekarstwie. Gwoździe bębnowe są idealnie przystosowane do gwoździarki bębnowej.

Sztyfty i gwoździe do zszywaczy

Znajdziecie u nas też gwoździe stalowe, odpowiednie do profesjonalnych gwoździarek oraz szeroki wybór sztyftów. Są one przeznaczone do konstrukcji drewnianych i chętnie stosowane w stolarstwie, tapicerstwie oraz pracach wykończeniowych. W naszym sklepie znajduje się szeroki wybór gwoździ do zszywaczy pneumatycznych. Sprawdzą się one nie tylko w zakładzie tapicerskim czy podczas naprawy mebli w domowym zaciszu, ale w wielu różnych pracach z zakresu budownictwa. Wbijanie tego typu gwoździ za pomocą profesjonalnego sprzętu idzie niezwykle sprawnie, bez odczuwania wysiłku.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów