Wczytuję dane...

AKCESORIA DO WIERTAREK I WKRĘTAREK

Bez względu na sposób wykorzystania elektronarzędzi — hobbystyczny, do bieżących remontów czy napraw, a także zawodowy, konieczne jest wyposażenie ich w odpowiednie akcesoria. Sprawdź kompletne akcesoria do wiertarek i wkrętarek sprawdzonych producentów, z różnymi typami mocowań i wybierz produkty spełniające wszystkie oczekiwania.

Dobierz niezbędne akcesoria do wiertarek

Choć przy zakupie wiertarki lub wkrętarki zwykle zaopatruje się w potrzebne dodatki, to najczęściej w trakcie późniejszego użytkowania potrzebne okazują się dodatkowe akcesoria. Przy ich zakupie pamiętać należy nie tylko o przeznaczeniu, rozmiarze czy długości akcesorium do wiertarki, ale także o typie mocowania. Najczęściej spotykane chwyty to:

  • walcowe, zwane klasycznymi,
  • SDS Plus, max
  • chwyt 1/4 cala,
  • chwyt sześciokątny,
  • chwyt stożkowy - Morse'a.

Obok wierteł, dłut, bruzdowników czy rozbijaków znaleźć można również specjalistyczne adaptery umożliwiające mocowanie akcesoriów do wiertarek z innym chwytem, a także uchwyty do bitów. Dobierz także dodatkową głowicę do wiertarki, nasadki kątowe do wkrętarki czy na przykład znaczniki ułatwiające wyznaczanie otworów. W wielu pracach przydatny może się okazać także stojak do wiertarki.

Najlepsze zestawy akcesoriów do wiertarek i wkrętarek

Nie zawsze przed wykonaniem pracy można dokładnie sprawdzić, jakie rozmiary dłut czy wierteł będą potrzebne. Podobnie, w różnych sytuacjach może zajść potrzeba użycia narzędzia w nietypowych warunkach i zastosowania niestandardowych elementów narzędzi. Przydatne wtedy będą kompletne zestawy akcesoriów, które znajdą zastosowanie w każdych warunkach. Są to na przykład wiertła o zróżnicowanej długości i średnicy oraz materiale i chwycie na przykład SDS plus czy klasycznym, rozwiertaki, podbijaki czy głowice, a także zróżnicowane adaptery pozwalające na wykorzystanie w jednym narzędziu akcesoriów z innego. Wybierz akcesoria do wiertarek i wkrętarek, by skompletować swój zestaw narzędzi gotowych do pracy w każdych warunkach.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów