Wczytuję dane...
Model: YT-84932
Kod producenta: YT-84932
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: YATO
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Produkt dostępny!
23,33 PLN*
* z podatkiem VAT
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Prowadnica łańcucha do pilarek łańcuchowych. Długość 15", 56 ogniw, podziałka 3/8", szerokość 0,058" (1,5 mm). Wykonana jest ze stali manganowej Mn65, która znacznie zwiększa odporność prowadnicy na ścieranie i przegrzewanie, wydłużając jej żywotność. Końcówka gwiazdkowa mocowana jest za pomocą 4 nitów, zapewniając najwyższą precyzję montażu i zwiększając wytrzymałość prowadnicy. Poza tym końcówka gwiazdkowa posiada łożysko wałeczkowe, które gwarantuje precyzyjne prowadzenie łańcucha, minimalizując opór podczas pracy.
Prowadnice YATO posiadają specjalny system smarowania z zasobnikiem oleju, z którego łańcuch zbiera olej i rozprowadza go równomiernie po całej długości prowadnicy. Dzięki temu zmniejszają się opory pracy i zwiększa się chłodzenie, co znacznie wydłuża żywotność całego układu tnącego.

Prowadnice YATO przeznaczone są do użytku domowego i profesjonalnego. Dedykowane są do prac wokół domu, w ogrodzie. Z powodzeniem nadają się także do prac przy wycince drzew.

Sugeruje się używanie prowadnic z łańcuchami YATO YT-84961. Możliwe jest także stosowanie ich z łańcuchami innych producentów.

Polecamy