Wczytuję dane...
Model: 560197
Kod producenta: 560197
Wysyłka od: 12.50 PLN
Producent: FUCHS
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Produkt dostępny!
11,91 PLN*
* z podatkiem VAT
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

FUCHS RENOLIT MO2 to wysokoefektywny smar plastyczny o doskonałych właściwościach smarnych i przeciwzużyciowych. Przeznaczony szczególnie do wykorzystania w przemyśle motoryzacyjnym.

Smar RENOLIT MO 2 zawiera w swoim składzie dwusiarczek molibdenu MoS2 i bardzo drobno zmielony grafit, które to substancje znakomicie poprawiają własności smarne tego preparatu. Smar jest opracowany na bazie specjalnie wyselekcjonowanych olejów mineralnych, a jego skład został zagęszczony mydłem litowym. W RENOLIT MO 2 w czasie procesów technologicznych zastosowano proces homogenizacji, co znacząco zwiększyło jego żywotność i pozbawiło skłonności do utwardzania i kruszenia się po dłuższym okresie pracy.

Smar litowy RENOLIT MO2 posiada zdolność do przenoszenia ekstremalnie wysokich obciążeń, szczególnie dynamicznych. Ta właściwość, jak i wysoka stabilność mechaniczna, pozwala stosować go w wielu gałęziach przemysłu. Dodatkowe zalety RENOLIT MO 2 to wysoka odporność na utlenianie oraz doskonała ochrona antykorozyjna, a także bardzo dobra przyczepność do wszelkich powierzchni metalowych.

Zalety smaru RENOLIT MO2 docenią szczególnie osoby stosujące go do czynności konserwacyjnych i eksploatacyjnych w samochodach, do smarowania połączeń układu kierowniczego, elementów zawieszenia, układów przeniesienia napędu (przeguby homokinetyczne), podzespołów podwozia. Szczególne zastosowanie to siodła ciągników siodłowych. W przemyśle stosowany jest do smarowania łożysk tocznych i elementów pracujących ślizgowo, które narażone są na wysokie obciążenia dynamiczne i wibracje.

Opakowanie 400 g przeznaczone jest do standardowych smarownic na kartusze/patrony.

** Zdjęcia poglądowe **

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...