Wczytuję dane...
Model: TRM1113300
Kod producenta: 1113300
Gwarancja: 4 lata
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: TRELLEBORG
Realizacja zamówienia: 64 godzin
Produkt dostępny!
1670,92 PLN*
* z podatkiem VAT
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

TRELLEBORG MAXIMO seria Radial 70, może się poszczycić większą szerokością bieżnika w porównaniu do podobnych produktów dostępnych na rynku.


Jest to możliwe dzięki zaawansowanej konstrukcji form, jak również dzięki doskonałej równowadze pomiędzy elastycznością i strukturą opon. Duża szerokość powierzchnia styku bieżnika zapewnia doskonałą przyczepnością, co przyczynia się do zwiększania plonów i zmniejsza niekorzystne czynniki dla wzrostu roślin, poprzez zminimalizowanie ubycia gleby.

Maximo Radial 70 gwarantuje wysoki poziom komfortu dla kierowcy ze względu na elastyczne ściany boczne. Dłuższa żywotność opon Radial 70, doskonała przyczepność, jak i dobre prowadzenie na drodze sprawia, że nowa seria opon to właściwy wybór dla oszczędności czasu pracy i pieniędzy.
Po przedpłacie na konto wysyłka opon na terenie Polski lub montaż w naszym serwisie GRATIS. Termin realizacji zamówień od 3 do 14 dni roboczych.Gwarancja 4lata. Dla Państwa wygody ewentualne reklamacje rozpatrywane są pod adresem wskazanym przez kupującego na terenie całej Polski.

OPONY rolnicze

  • ROZMIAR : 

    380/70R28

  • RADIALNA: 

    TAK

OPONY

  • Producent: 

    TRELLEBORG

Polecamy