Wczytuję dane...
Model: 83123V
Kod producenta: 83123
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: VOREL
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Produkt dostępny!
22,30 PLN*
* z podatkiem VAT
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Opis produktu

Czujnik ruchu 83123 przeznaczony jest do automatycznego załączania i wyłączania oświetlenia wszędzie tam gdzie ze względów praktycznych utrudnione lub uniemożliwione jest używanie tradycyjnego włącznika.

Dzięki potencjometrom możemy dostosować czujnik ruchu do własnych potrzeb regulując takie parametry jak: natężenie światła (czujnik może załączać oświetlenie zarówno w dzień jak i w nocy, lub tylko przy niskim natężeniu światła), czułość (ustawienie mniejszej wartości skutkuje reakcją jedynie na duże obiekty poruszające się przy czujniku co zapobiega przypadkowemu włączaniu się oświetlenia) i czas działania (dzięki któremu ustalamy czas załączenia oświetlenia od 10 sekund do 6 minut).

Czujnik ruchu 83123 został wyposażony w regulowaną głowicę, która po instalacji umożliwia skierowanie go w pożądaną stronę. Czujnik może wykrywać ruch w zakresie 180 stopni na odległości max 12m. Maksymalne obciążenie czujnika to 1200W dla oświetlenia żarowego (tradycyjna żarówka lub żarówka halogenowa) i 300W dla świetlówek kompaktowych. Klasa szczelności IP44 umożliwia zastosowanie czujnika na zewnątrz. Dostępny jest w kolorze czarnym (indeks: 83122) oraz białym (indeks: 83123).

Parametry

Opakowanie:
color box
Kolor:
biały
Stopień ochrony [IP]:
IP 44

***zdjęcie poglądowe***Polecamy