Wczytuję dane...
Model: TRM1101700
Kod producenta: 1101700
Gwarancja: 4 lata
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: TRELLEBORG
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Produkt dostępny!
4999,00 PLN*
* z podatkiem VAT
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online
Gwarancja 4lata.
Dla Państwa wygody ewentualne reklamacje rozpatrywane są pod adresem wskazanym przez kupującego na terenie całej Polski.

Radial 85 to idealna uniwersalna opona dla traktorów o średniej mocy zarówno do jeżdżenia na polu jak i na drodze. Połączenie charakterystyki opony radialnej i kształtu bieżnika sprawia, ze powierzchnia styku z gleba opon z serii jest większa niż średnia na rynku (+5%). Dzięki temu zmniejszył się stopień ubicia gleby, a zwiększyła się wydajność prac gospodarczych. Unikalny kształt i kat nachylenia klocków bieżnika opon Radial 85 gwarantuje doskonała siłę uciągu i niski współczynnik poślizgu, umożliwiając doskonałe przeniesienie mocy na podłoże. Specjalne „wysepki” znajdujące się pomiędzy klockami bieżnika wspomagają samooczyszczanie się opony, zmniejszając odległość, jaka trzeba przejechać, aby oczyścić oponę z błota. Dzięki temu zwiększa się trakcja oraz bezpieczeństwo jazdy na drodze.
Dzięki geometrii bieżnika i zastosowanym materiałom poprawiają się właściwości jezdne traktora oraz zmniejsza się zużycie opon przy jeździe po drogach. Rezultatem są oszczędności dla rolników i mniejszy wpływ na środowisko naturalne. Do produkcji wszystkich opon wykorzystywane są wyłącznie składniki nieszkodliwe dla środowiska naturalnego.

Po przedpłacie na konto wysyłka opon na terenie Polski lub montaż w naszym serwisie GRATIS. Termin realizacji zamówień od 3 do 14 dni roboczych


OPONY rolnicze

  • ROZMIAR : 

    520/85R42 / 20,8-42

  • RADIALNA: 

    TAK

OPONY

  • Producent: 

    TRELLEBORG

Polecamy