• Kategorie
  • Szukaj
  • Błotniki

BŁOTNIKI

Błotniki

Dobrze dobrany błotnik rowerowy pozwoli cieszyć się komfortową jazdą nawet w najtrudniejszych warunkach terenowych lub pogodowych. Oferowany przez nas sprzęt cechuje się najwyższą jakością i jest gwarancją długotrwałej satysfakcji z użytkowania. Wybieramy jedynie produkty, dzięki którym osiągniesz największą satysfakcję z rowerowych wycieczek. 

Jakość przede wszystkim

Przy sprzętach wykorzystywanych w terenie, najważniejsza jest jakość produktu. Tylko wykorzystanie najwyższej jakości materiałów pozwoli użytkować błotnik przez długi czas. Oferowane na naszej stronie błotniki stworzone zostały z tworzywa sztucznego. To właśnie użycie nowoczesnych materiałów sprawia, że nasze produkty doskonale sprawdzają się w każdych warunkach.

Nasza oferta

Wybór błotnika nierzadko jest sprawą kluczową dla osób zajmujących się kolarstwem terenowym. Niezależnie od tego czy jesteś profesjonalistą, czy amatorem, dobre wyposażenie roweru jest konieczne dla zapewnienia sobie bezpieczeństwa i komfortu. Z tego powodu staramy się cały czas wzbogacać naszą ofertę, tak aby sprostać oczekiwaniom coraz bardziej wymagających klientów. W naszym sklepie znajdziesz różnego rodzaju błotniki, od tych tradycyjnych, montowanych w rowerach przystosowanych do zwykłej jazdy rekreacyjnej, po błotniki dłuższe lub błotniki crossowe, stworzone z myślą o profesjonalnych kolarzach.

Oferujemy błotniki w bardzo przystępnych cenach. W zależności od modelu, wahają się one od 9 zł za błotniki klasyczne, do 15 zł za większy lub bardziej zaawansowany sprzęt rowerowy. 

 

Jak wybrać błotnik rowerowy?

Tylko odpowiednio dobrany błotnik może prawidłowo pełnić swoją funkcję. Nie każdy błotnik pasuje do każdego roweru. Kupując sprzęt musimy zatem dokładnie orientować się w wymiarach naszego pojazdu. Konieczna jest znajomość szczególnie rozmiaru kół, wymiarów ramy oraz rodzaju hamulców, w które wyposażony jest nasz rower. Znając te parametry bez problemu dobierzesz odpowiednie błotniki, na podstawie opisów technicznych produktów dostępnych w naszym sklepie. 

 

BŁOTNIK SIMPLA CLASSIC KPL 24"/26"
Produkt niedostępny