• Kategorie
  • Szukaj
  • Rzepy i tarcze do mocowania papierów ściernych

W tej kategorii znajdziesz wszystkie tarcze oraz rzepy do mocowania różnego rodzaju papierów ściernych. Przygotowaliśmy wiele rodzajów, wymiarów i modeli. Pełna oferta dostępna jest poniżej:

Tarcze do mocowania papieru ściernego

Tarcze i rzepy są używane do mocowania papierów ściernych w różnych narzędziach i maszynach do szlifowania. Tarcze i rzepy są elementami zapięcia, które umożliwiają mocowanie papieru ściernego na podłożu, takim jak podkładki szlifierskie, tarcze szlifierskie lub dyski szlifierskie.

Tarcze samoprzylepne do papieru ściernego

Papier ścierny o specjalnym spodzie z klejem samoprzylepnym. Tarcza szlifierska lub podkładka szlifierska posiada powierzchnię z rzepem, która umożliwia przyczepienie tarczy samoprzylepnej. Tarcze samoprzylepne są łatwe do wymiany, wystarczy odkleić starą tarczę i przykleić nową.

Rzepy do papieru ściernego

Papier ścierny ma na tylnej stronie powierzchnię z rzepem, która jest kompatybilna z powierzchnią z rzepem na tarczy szlifierskiej lub podkładce szlifierskiej. Wystarczy docisnąć papier ścierny z rzepem do tarczy lub podkładki, aby go zamocować. Jest to popularny system mocowania, który umożliwia wielokrotne używanie jednej tarczy lub podkładki szlifierskiej.

Szukasz innych akcesoriów ściernych? Proponujemy osełki i kamienie, kostki i gąbki ścierne. papiery ścierne, krążki i taśmy ścierne, a poza tym pilniki i tarniki.