• Kategorie
  • Szukaj
  • Gąbki i pace

Gąbki i pace glazurnicze do wszystkich zastosowań. Niezastąpione akcesoria podczas prac z glazurą, wykańczania powierzchni pokrytych płytkami oraz czyszczenia końcowego po fugowaniu. Pełna oferta pac i gąbek do glazury dostępna jest poniżej:

Pace do glazury

Kładzenie płytek i praca z glazurą są zajęciami bardzo precyzyjnymi. Wymagają odpowiednich narzędzi i akcesoriów, które pomogą uczynić pracę łatwiejszą i szybszą do wykonania. W naszym sklepie znajdziesz pace do glazury, o różnym przeznaczeniu. Mamy klasyczne gumowe pace glazurnicze, mamy także pace z gąbką do czyszczenia płytek i powierzchni glazurniczych. Znajdziesz u nas także bardziej zaawansowane modele, czyli pace z gąbką hydrochłonną, miękką lub twardą.

Gąbki glazurnicze

W tej kategorii znajdziesz także różnego rodzaju gąbki glazurnicze. Przygotowaliśmy najbardziej klasyczne modele, a także te wykonane z gumy, czy materiałów hydrochłonnych. W naszym sklepie znajdziesz duży wybór gąbek do czyszczenia glazury oraz płytek po fugowaniu.

Zestawy glazurnicze dla każdego

W ofercie znajdziesz także zestawy glazurnicze, złożone z wiadra i różnego rodzaju pac. Jeżeli nie potrzebujesz kupować osobno kilku akcesoriów, możesz postawić na gotowy zestaw, który pozwoli Ci wykonać potrzebne prace, bez konieczności zagracania warsztatu, czy garażu.

Co z innym sprzętem do glazury?

Pełna oferta sprzętu i akcesoriów dla glazurników, dostępna jest w kategorii narzędzia glazurnicze. Przygotowaliśmy tam bogaty wybór: maszynki do cięcia płytek, fugownice, szczypce i cęgi do glazury, skrobaki i noże glazurnicze, wycinarki otworów, czy kliny dystansowe i krzyżyki do płytek.

Szukasz więcej? Zobacz naszą kategorię narzędzia budowlane oraz bardziej ogólną ofertę, gdzie znajdziesz pełen asortyment, czyli narzędzia!