• Kategorie
  • Szukaj
  • Frezy

Frezy do frezarki

W szerokiej ofercie naszego sklepu internetowego MPM-24 można znaleźć różnego rodzaju produkty i elementy, które są niezbędnym wyposażeniem zarówno przydomowych warsztatów, jak również specjalistycznych zakładów budowlanych i monterskich. W asortymencie posiadamy między innymi bardzo różnorodny wybór frezów do frezarek. Zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją i kupna frezów, które ułatwią Ci pracę.

Frezy do frezarki to wieloostrzowe elementy skrawające, które poruszane są ruchem obrotowym. Od wielu lat cieszą się ogromną popularnością przy obróbce powierzchni płaskich oraz kształtowych przedmiotów wykonanych z najróżniejszych materiałów – drewna, metalu czy różnego rodzaju tworzyw sztucznych. Obecnie w specjalistycznych zakładach i warsztatach korzysta się z różnego rodzaju frezów, między innymi walcowych, czołowych, walcowo-czołowych, kątowych, tarczowych, trzpieniowych, palcowych czy krążkowych. Wiele z nich znajdziesz w asortymencie naszego sklepu internetowego MPM-24.

Kup wysokiej jakości frezy do metalu w sklepie internetowym MPM-24

W naszym sklepie internetowym posiadamy różnego rodzaju frezy do metalu. Tego typu elementy najczęściej produkuje się ze stali szybkotnącej, która ma znakomitą odporność na obciążenia dynamiczne i udarowe. Z drugiej strony, szukając frezów do frezerki do metalu, możemy spotkać się również z modelami wytworzonymi ze spieku twardego czy ceramicznego. Popularne są także frezy z węgliku spiekanego, które sprawdzają się przy obróbce stali o twardości około 60 HRC, oraz frezy diamentowe.

Podczas obróbki powierzchni i elementów metalowych najczęściej korzysta się z frezów trzpieniowych (w różnych typach, takich jak N, NH, W, H, NR), palcowych czy tarczowych. Wszystkie je znajdziesz w naszym sklepie. Co więcej, współpracujemy z największymi i najbardziej renomowanymi markami, takimi jak Abraboro czy Graphite, więc wybierając nasz sklep, masz pewność, że decydujesz się na najwyższą jakość.

Jakie frezy do drewna warto kupić?

W asortymencie internetowego sklepu MPM-24 mamy także szeroki wybór frezów do drewna. Tutaj również możesz liczyć na modele wyprodukowane przez najważniejsze w branży marki, takie jak Proxxon, Wolcraft, Vorel czy Yato. Naszym klientom proponujemy między innymi frezy palcowe, zaokrąglone, rowkowe, wpustowe, kantowo-łukowe czy kątowe w różnych wariantach rozmiarowych.

Zobacz najlepsze profesjonalne zestawy frezów w sklepie z narzędziami MPM-24

Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że niektóre osoby mogą szukać pojedynczych frezów do frezarki, podczas gdy inne osoby mogą potrzebować całych kompletów z najróżniejszymi końcówkami. Dlatego ofertę naszego sklepu internetowego poszerzyliśmy o pojedyncze produkty oraz rozbudowane zestawy frezów – zarówno do metalu, jak również do drewna.

Jeśli nie wiesz, jakie frezy do frezarki najlepiej spełnią Twoje oczekiwania, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Nasi doradcy i specjaliści chętnie odpowiedzą na wszelkie Twoje pytania i rozwieją wątpliwości, tak, byś był w stu procentach zadowolony z dokonanego zakupu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą!