• Kategorie
  • Szukaj
  • Kuwety kratki i wiadra malarskie

Malowanie będzie znacznie łatwiejsze, kiedy ma się do niego odpowiednie narzędzia i akcesoria. W tej kategorii znajdziesz kuwety, kratki i wiadra malarskie do różnych zastosowań i o różnych pojemnościach. Niby proste narzędzia, a bardzo ułatwiają prace malarskie na wszystkich powierzchniach! Zobacz wszystkie akcesoria z tej kategorii poniżej:

Jakie wiadra malarskie macie w sklepie?

Znajdziesz u nas wiadra do malowania, o przeróżnych pojemnościach. Od małych modeli wiader 6l i 8l, po klasyczne 10l, 12l i 14l, aż po duże wiadro o pojemności 19 litrów. Każdy wybierze coś dla siebie. Oferowane modele różnią się nie tylko pojemnością, ale również wykonaniem. Najczęściej spotykane egzemplarze, to prostokątne, plastikowe wiadra z metalowym uchwytem. Mamy również wiadra okrągłe, również z uchwytem z metalu.

Znajdę u was kuwety i kratki do malowania?

Naturalnie! Mamy kuwety malarskie o różnych rozmiarach, od modeli 150x245mm, aż po modele 330x350mm. Podobnie w przypadku kratek do malowanie - znajdziesz u nas najpopularniejsze modele - kratki o rozmiarach 265x285mm, ale również mniejsze 210x255mm.

Ile kosztują wiaderka, kuwety i kratki malarskie?

Najpopularniejsze i najczęściej kupowane wiadro o pojemności 14 litrów, kupisz u nas już poniżej 8 złotych. Podstawową kratkę kupisz za około 1 złoty, natomiast kuwetę za nieco ponad 1,50 złotego. Posiadamy również droższe modele akcesoriów, dla bardziej wymagających użytkowników. Zapoznaj się z naszą ofertą, a jeżeli nadal nie masz pewności co do wyboru - skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy!

Czy macie w ofercie inne akcesoria do malowania?

Pewnie! W odpowiedniej kategorii znajdziesz wszystkie akcesoria do malowania. Mało tego, kategoria główna podzielona została na pomniejsze kategorie, gdzie znajdziesz wszystkie akcesoria, odpowiednio uszeregowane. I tak, w osobnych podkategoriach znajdziesz pędzle, folie ochronne, wałki malarskie, taśmy samoprzylepne, a nawet pistolety i agregaty malarskie!