• Kategorie
  • Szukaj
  • Nauszniki, zatyczki, wkładki do uszu

Podczas pracy w miejsc w którym poziom hałasu jest ponad normę warto zaopatrzyć się w profesjonalny sprzęt ochrony słuchu. W naszym sklepie znaleźć można różnego rodzaju zatyczki i nauszniki przeciwhałasowe. Pełna oferta dostępna poniżej:


Nauszniki przeciwhałasowe 82S125 TOPEX
Nauszniki przeciwhałasowe 82S125 TOPEX
Produkt niedostępny
ZATYCZKI DO USZU Z PIANKI 34dB (5par)
ZATYCZKI DO USZU Z PIANKI 34dB (5par)
Produkt niedostępny
ZATYCZKI DO USZU SILIKON sznur22dB 50par
ZATYCZKI DO USZU SILIKON sznur22dB 50par
Produkt niedostępny

Jakie rodzaje zatyczek i nauszników znajdę w sklepie?

Dostępne są pojedyncze egzemplarze lub zestawy z wieloma parami jednorazowych zatyczek. W naszym sklepie znaleźć można zarówno nauszniki chroniące przed znacznym hałasem oraz zatyczki  zabezpieczające przed umiarkowanym hałasem.

W ofercie mamy zatyczki douszne z pianki i silikonu oraz nauszniki przeciwhałasowe, chroniące przed hałasem o różnym natężeniu. Wszystkie modele pochodzą od renomowanych producentów i posiadają odpowiednie atesty, zapewniające właściwą ochronę słuchu.

Dlaczego warto stosować nauszniki i zatyczki podczas pracy?

Zastosowanie zatyczek lub nauszników jest komfortową i skuteczną formą ochrony słuchu. Wysokiej jakości konstrukcja zatyczek zapobiega wypadaniu z uszu. A miękka pianka lub silikon z którego wykonany jest produkt zapewnia komfort podczas użytkowania.

Z wysokiej klasy nausznikami i zatyczkami jesteś mniej narażony na trwałe uszkodzenia słuchu, tak bardzo prawdopodobne podczas pracy w hałasie. Korzystanie z ochrony słuchu przyniesie długotrwałe korzyści, bo słuch pozostanie w dobrej kondycji, nawet po wielu latach pracy na hałaśliwych stanowiskach.

Dlaczego warto wybrać nasze nauszniki?

Stosowanie certyfikowanych nauszników przeciwhałasowych, zapewni odpowiednią ochronę przed hałasem, pozwalając przy tym swobodną komunikacje z innymi osobami. Nauszniki dzięki swojemu profesjonalnemu wykonaniu bez problemu dopasowują się do głowy. Ich kształt pozwala na komfort nawet przy długim czasie użytkowania.