• Kategorie
  • Szukaj
  • Wycinarki i wycinaki do glazury

Wycinarki otworów, czyli narzędzia niezbędne dla każdego glazurnika oraz majsterkowicza, który chce pracować z glazurą i elementami glazurowanymi. W naszym sklepie znajdziesz duży wybór wycinarek do przeróżnych zastosowań. Pełen katalog dostępny jest poniżej:

Wycinaki do glazury

Wycinak do glazury pomoże Ci zrealizować Twoje wizje na temat wystroju wnętrza. Dzięki wycinakom do glazury możesz wyciąć z niej szereg kształtów, bez obaw o zniszczenie płytek, czy delikatnych elementów glazurowanych. Najlepsze wycinaki dostępne na rynku, zapewniają wysokie bezpieczeństwo.

Wycinarki do płytek dla każdego

W naszym sklepie znajdziesz mnóstwo modeli o różnych wymiarach i zastosowaniach. Mamy także akcesoria dodatkowe, które świetnie będą współdziałać z wycinarką i dopełnią wykonaną pracę. Nasza rozbudowana oferta, pozwoli Ci dobrać wszystkie narzędzia, jakich szukasz!

Zobacz przygotowane przez nas narzędzia do glazury. Bardziej szczegółowo? U nas osobne kategorie mają Maszynki do cięcia płytek, gąbki i pace, cęgi glazurnicze, fugownice oraz krzyżyki i kliny do płytek, czy noże i skrobaki do glazury.

Chcesz więcej narzędzi dla specjalistów? Zobacz ofertę narzędzi budowlanych dla wszystkich!