• Kategorie
  • Szukaj
  • Podpory teleskopowe

Podpory teleskopowe są narzędziami przydatnymi w wielu sytuacjach. Pomogą podtrzymać podwieszany sufit, ścianki z karton-gipsu, elementy wiszące podczas montażu. Wybór odpowiednich podpór może ułatwić wiele zadań budowlano-remontowych. Pełna oferta poniżej:

Do czego służy podpora teleskopowa?

Podpora teleskopowa, czyli regulowane ramię o różnej długości. Z powodzeniem możesz ją dopasować do różnych zadań i zastosowań. Narzędzie przydatne przy podwieszaniu sufitów, montażu okien i drzwi, podtrzymaniu elementów wiszących. Najlepsze podpory teleskopowe mogą utrzymać duże ciężary i będą pomocne przy najtrudniejszych zadaniach budowlanych.

Jak wybrać podporę teleskopową?

Zawsze kieruj się zadaniem do wykonania i długością danej podpory, jeżeli wiesz, że praca będzie się odbywać w wysokich pomieszczeniach, wybierz dłuższą podporę. Sprawdź także materiały z jakich została wykonana, aby mieć pewność, że poradzi sobie z utrzymaniem ciężkich elementów.

Jakie podpory znajdę w mpm-24.pl?

W naszym sklepie znajdziesz podpory o różnych wymiarach. Mamy do wyboru podpory o długości 50-105 cm, mamy także, 60-115 cm, 70-125 cm, 115-290 cm, 125-290 cm, a nawet najdłuższe dostępne 165-300 cm. Nasza oferta została ułożona w taki sposób, aby udostępnić wszystkie możliwe rozmiary podpór teleskopowych.

Ile kosztują podpory teleskopowe?

Najtańsza podpora teleskopowa dostępna w naszym sklepie, kosztuje około 30 złotych. Cena dotyczy jednego z krótszych modeli, czyli 50-105 cm. W przypadku najdłuższych podpór o długości 290 cm, cena kształtuje się w okolicach 100 złotych za sztukę.

Szukasz więcej akcesoriów? Zobacz wszystkie narzędzia murarskie i wykończeniowe!