• Kategorie
  • Szukaj
  • Kleje budowlane

Kleje budowlane

Oferta naszego sklepu internetowego MPM-24 to nie tylko narzędzia ręczne i elektronarzędzia, ale także akcesoria budowlane oraz wszelkiego rodzaju preparaty przydatne zarówno w specjalistycznych zakładach, jak również przydomowych warsztatach. W tej kategorii znajdziesz najróżniejsze wysokiej jakości kleje budowlane do różnych zastosowań. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą i składania zamówień.

Proponowane przez nas kleje budowlane to specjalne preparaty, umożliwiające trwałe łączenie ze sobą różnych powierzchni, materiałów i elementów. Są to różnego rodzaju mieszaniny, które zapobiegają rozdzielaniu powierzchni i elementów. Do klejów budowlanych dodaje się różnego rodzaju żywice, wypełniacze, plastyfikatory, substancje konserwujące i modyfikatory, mające polepszyć ich działanie lub dostosować je do konkretnych materiałów.

Kleje epoksydowe i inne w asortymencie sklepu online MPM-24

W ofercie naszego sklepu internetowego MPM-24 można znaleźć kleje budowlane, które występują przede wszystkim w formie ciekłej. Proponowane przez nas wysokojakościowe preparaty klejące to między innymi:

 

  • kleje epoksydowe – są to bardzo popularne kleje żywiczne, które najczęściej są substancjami jedno- lub dwuskładnikowymi utwardzanymi na gorąco. Znajdujące się w naszej ofercie kleje epoksydowe są bardzo odporne na czynniki chemiczne, a do tego cechują się dużą wytrzymałością mechaniczną;
  • kleje anaerobowe – produkty anaerobowe stosuje się między innymi do łączenia elementów metalowych oraz uszczelniania szpar i otworów. Kleje tego typu nazywa się również klejami beztlenowymi, ponieważ zaczynają działać dopiero w momencie, gdy zostaje odcięty do nich dopływ tlenu.

  • kleje cyjanoakrylowe – podobnie jak preparaty epoksydowe, mają stosunkowo szerokie zastosowanie. Są to substancje jednoskładnikowe i szybkowiążące, wytwarzane między innymi z metylu i etylu. W większości są to kleje bezbarwne, dlatego są stosowane także w widocznych miejscach;

Zależy nam na tym, by w naszym asortymencie można było znaleźć najróżniejsze produkty do wielu zastosowań. Dlatego proponowane przez nas produkty to także specjalne kleje do lusterek wstecznych, uszczelniacze, kleje do dętek i preparaty do spawania na zimno.

Kleje cyjanoakrylowe i inne od najbardziej uznanych producentów

Chcemy, by nasz sklep był utożsamiany z najwyższą jakością. Dlatego właśnie proponowane przez nas preparaty pochodzą wyłącznie od producentów uznanych i renomowanych w branży budowlanej oraz remontowej. W naszym sklepie internetowym znajdziesz między innymi produkty CX80 – wiodącego producenta preparatów wielofunkcyjnych i specjalistycznych smarów.

Nie wiesz, jakie kleje anaerobowe lub epoksydowe będą najlepsze? Chętnie pomożemy!

Jeżeli masz wątpliwości, jakie kleje budowlane będą najlepsze dla Twoich potrzeb, skontaktuj się z nami! Chętnie odpowiemy na Twoje pytania, pomożemy i doradzimy, tak, byś był w stu procentach zadowolony z dokonanego zakupu. Zapraszamy do zakupów w sklepie internetowym MPM-24!