• Kategorie
  • Szukaj
  • Cykliniarki, szlifierki do podłóg

 

 Cykliniarka to rodzaj szlifierki służącej do odnawiania i konserwacji drewnianych podłóg. Przy pomocy odpowiednio dobranych papierów ściernych najpierw zdzierana jest wierzchnia zniszczona warstwa drewna a następnie podłoga jest szlifowana z bardzo dużą dokładnością. W naszym sklepie znajdą państwo zarówno standardowe cykliniarki bębnowe jak i taśmowe które lepiej sprawdzają się przy cyklinowaniu większych powierzchni. Do pracy w trudno dostępnych miejscach polecamy szlifierkę krawędziową. Dodatkowo oferujemy asortyment padów do różnych zastosowań.

Szlifierki i cykliniarki do podłóg

Piękna, elegancka podłoga może stać się wizytówką każdego pomieszczenia w Twoim domu – niezależnie od tego, czy mówimy o salonie, sypialni, jadalni czy po prostu przedpokoju. Bardzo często zdarza się jednak, że drewniane panele w starszych mieszkaniach lub deski położone przed wieloma laty trzeba odrestaurować. Jest to lepsze rozwiązanie niż kosztowne i skomplikowane wymienianie całej podłogi. Do odnowienia paneli w salonie, sypialni czy jadalni są jednak niezbędne profesjonalne urządzenia, takie jak szlifierki i cykliniarki do podłóg.

Cykliniarki i szlifierki do podłóg drewnianych to zaawansowane urządzenia, które wykorzystywane są przez firmy budowlane i profesjonalistów zajmujących się renowacją starych i zniszczonych paneli i desek drewnianych. W ofercie sklepu internetowego MPM-24 znajdziesz wysokiej jakości urządzenia, a także niezbędne akcesoria i części do cykliniarek.

Do czego służą szlifierki do podłóg?

Cykliniarki i szlifierki do podłóg są niezbędne w sytuacji, gdy chcemy odnowić starą podłogą lub wyczyścić ją z zalegającego, trudnego do usunięcia brudu lub starej farby. Współcześnie, dostępne na rynku cykliniarki do podłóg z łatwością usuwają z powierzchni warstwy olejów i farb. Lepsze modele cykliniarek umożliwiają również olejowanie, lakierowanie czy polerowanie parkietu wykonanego z naturalnego materiału.

Obecnie producenci oferuję cykliniarki do podłóg w kilku typach, wśród których możemy wyróżnić tradycyjną szlifierkę, a także krawędziowe cykliniarki umożliwiające wykonywanie pracy w trudno dostępnych miejscach, czy szlifierko-polerki, które sprawdzają się podczas usuwania niewielkich rys i ubytków w podłogach.

Szlifierki i części do cykliniarek w sklepie internetowym MPM-24

W naszym sklepie internetowym można kupić różnego rodzaju szlifierki i cykliniarki do podłóg. Oferujemy urządzenia wyprodukowane przez producentów najbardziej uznanych w branży budowlanej, takich jak Menzer. Właściciele firm budowlanych i remontowych znajdą u nas zarówno szlifierko-polerki, jak również cykliniarki standardowe i krawędziowe. Ponadto, oferujemy szeroki wybór akcesoriów i części do cykliniarek, takich jak pady o różnych poziomach twardości.

Szlifierki i cykliniarki do podłóg drewnianych nie należą do urządzeń najtańszych, ale zadbaliśmy o to, by w naszym asortymencie znalazły się wysokojakościowe urządzenia w różnej cenie. Naszym klientom możemy zaproponować zarówno proste szlifierki podłogowe kosztujące nieco ponad pięć tysięcy złotych, jak również zaawansowane cykliniarki do podłóg w cenie od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Gwarantujemy, że wszystkie oferowane przez nas modele są przeznaczone do wymagającej, intensywnej i efektywnej pracy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu internetowego MPM-24.