• Kategorie
  • Szukaj
  • Gwintowniki

Bogata oferta gwintowników ręcznych i maszynowych od renomowanych producentów. W tym dziale znajdziesz zarówno pojedyncze gwintowniki oraz wygodne zestawy do profesjonalnego i amatorskiego użytku. Poniżej możesz zobaczyć wszystko modele z naszej oferty:

GWINTOWNIKI M16 /3 CZ/ /CZ.TOOL/ 24430V
Produkt niedostępny

Jakie rodzaje gwintowników znajdę w sklepie?

Nasza oferta obejmuje gwintowniki ręczne i maszynowe i ogromny wybór rozmiarów. Znajdziesz u nas pojedyncze sztuki gwintowników i wygodne zestawy. Wszystko, czego potrzebujesz do skutecznego gwintowania. Rozstrzał cenowy również jest na tyle duży, że każdy znajdzie coś dla siebie!

Jakich producentów gwintowników oferujecie?

W mpm-24.pl znajdziesz gwintowniki Abraboro, CZ Tools, Topex i Yato. Tylko sprawdzone i polecane modele. Tylko egzemplarze świetnie spełniające swoje zadania. Wybierając renomowanych producentów, zyskujesz gwarancję, że wybrany gwintownik będzie Ci służyć długo i bezproblemowo.

Ile kosztuje gwintownik?

Cena jest oczywiście zależna od rozmiaru, liczby sztuk w zestawie, a także producenta. W naszym sklepie najtańsze gwintowniki kupisz już za kilka złotych! Ceny wahają się od niecałych 7 złotych za najbardziej podstawowe gwintowniki, do niemal dwustu złotych za zestawy o największych rozmiarach.

Co z innymi narzędziami do gwintowania?

Wszystko mamy w ofercie! Narzędzia do gwintowania znajdziesz na odpowiedniej podstronie. Oprócz tego mamy oczywiście pełną ofertę, podzieloną na odpowiednie działy: gwintownice, narzynki, pokrętła do gwintowników, a nawet zestawy do gwintowania i pozostałe akcesoria!