• Kategorie
  • Szukaj
  • Pistolety do pianki montażowej

Pistolety do pianki montażowej, do zadań każdego rodzaju. Nasza oferta obejmuje szereg pistoletów o różnych właściwościach. Poniżej znajdziesz wszystkie modele, jakie obecnie mamy na stanie:

Jakie pistolety do pianki montażowej znajdę w sklepie?

Posiadamy bogatą ofertę pistoletów do pianki montażowej. W sklepie znajdziesz egzemplarze plastikowe, metalowe, czy teflonowe. Wszystko zależy od tego, jakiego pistoletu potrzebujesz. Przedział cenowy jaki oferujemy, również jest dość szeroki, aby każdy wybrał coś dla siebie.

Jak wybrać pistolet do pianki montażowej?

Postaw na jakość. Wybieraj wyłącznie sprawdzone pistolety i takie, które zbierają pozytywne recenzje użytkowników. Zawsze staramy się odradzać stosowanie marketowych rozwiązań, bo tam jakość jest dość niska, więc i wytrzymałość samego pistoletu, pozostawia wiele do życzenia.

Wybierając pistolet do pianki montażowej, zastanów się na czym najbardziej Ci zależy. Obecnie jednymi z najczęściej wybieranych urządzeń, są teflonowe pistolety do pianki montażowej. Nic się nie klei, nic nie przywiera, a sam pistolet, jest szybki i łatwy w codziennym czyszczeniu.

Ile kosztuje pistolet do pianki montażowej?

Najbardziej podstawowe modele, jesteś w stanie kupić za około 10-15 złotych. Masz wtedy do czynienia z prostym modelem, do niezbyt regularnej pracy. Najbardziej zaawansowane modele potrafią kosztować nawet ponad 100 złotych, ale wtedy mówimy o wytrzymałych pistoletach z mosiężną głowicą i teflonowymi kulkami, zapobiegającymi wyciekom.

Co z innymi aplikatorami?

Potrzebujesz czegoś więcej i pistolet do pianki, nie jest jedynym aplikatorem jakiego szukasz? Zajrzyj do kategorii aplikatory do masy i pianki, a tam znajdziesz wszystkie modele aplikatorów, jakie obecnie mamy dostępne w naszej ofercie. W osobnej kategorii mamy również wyciskacze do mas, renomowanych producentów. Zapraszamy do zapoznania z ofertą.

Macie inne narzędzia murarskie?

Pewnie, mamy cały dział poświęcony pracom murarskim i wykończeniowym. Zajrzyj do kategorii narzędzia murarskie i wykończeniowe i przejrzyj nasz przebogaty katalog narzędziowy. Z nami wykończeniówka pójdzie szybko, sprawnie i przyjemnie!