• Kategorie
  • Szukaj
  • Narzędzia rowerowe

NARZĘDZIA

Aby rower służył nam przez wiele lat, warto przeprowadzać jego okresowy przegląd przed rozpoczęciem sezonu i po jego zakończeniu. Niezależnie czy jest to domowy czy fachowy warsztat, gdy jest on wyposażony w precyzyjny sprzęt sprawia, że każdy przegląd przebiegnie niezwykle sprawnie. W naszej ofercie znajdziecie narzędzia, które przyczynią się do bezpiecznej i komfortowej jazdy oraz zagwarantują pewność, że jesteśmy odpowiednio przygotowani na każdą - krótszą i dłuższą podróż.  

 

Narzędzia rowerowe

Najczęściej w rowerze wymieniamy opony — to od nich zależy bezpieczeństwo jazdy i przyczepność na zakrętach. W naszej ofercie znajdziecie solidne i lekkie łyżki do opon. W komplecie znajdują się 3 sztuki, przeznaczone do wszystkich rodzajów opon. Praktycznym rozwiązaniem jest ich końcówka, która służy do wypuszczania powietrza z wentyla oraz boki, które można zaczepić o szprychy.

Znajdziecie u nas też klucze do roweru, które idealnie sprawdzą się w każdym warsztacie rowerowym. Na przykład klucz do demontażu i montażu pedałów, do misek oraz klucz osi suportu czy ściągacz mechanizmu. Wszystkie przybory w naszej ofercie cechują się wysoką jakością. Ponadto posiadają wygodny uchwyt oraz precyzyjną konstrukcję, która przyczynia się do bezpiecznej i dokładnej pracy.

Aby konserwacje przebiegały sprawnie i bezpiecznie, warto skorzystać ze stojaka do obsługi rowerów. Posiada on bardzo stabilny uchwyt oraz solidny trójnóg. Zarówno wysokość stojaka, jak i kąt pochylenia są regulowane, przyczyniając się do komfortowej pracy przy naprawie lub regulacji naszego jednośladu.

Posiadając rower warto, też dbać o stan łańcucha, ponieważ zużyty powoduje zmianę przełożeń i zużycie tarcz i zębatek. Bardzo praktycznym urządzeniem, który może to ułatwić jest wskaźnik do zużycia łańcucha. Ten łatwy w obsłudze przyrząd wykonany jest ze stali chromowanej i gwarantuje dokładne odczyty.

Znajdziecie u nas też inne niezwykle przydatne narzędzie rowerowe takie jak: ściągacze do kaset, klucze do szprych, ściągacze korb czy imadełko do łańcucha, które z pewnością sprawią, że każdy przegląd przebiegnie sprawnie a my będziemy czuć się bezpiecznie.