• Kategorie
  • Szukaj
  • Pędzle malarskie i zestawy pędzli

Pędzle malarskie i zestawy pędzli malarskich do różnych zastosowań. Przygotowaliśmy bogatą ofertę klasycznych pędzli malarskich, modeli do malowania miejsc trudno dostępnych i powierzchni o różnej fakturze. Pełna oferta pędzelków malarskich poniżej:

Jakie pędzle malarskie znajdę w sklepie?

Wszystkie! Mamy w ofercie klasyczne pędzle płaskie, pędzle okrągłe i angielskie. Z bardziej specjalistycznych modeli oferujemy szereg pędzli ławkowców, smołowców i modeli do tapet. Proponujemy także pędzle kątowe o różnych wymiarach.

Oferta naszego sklepu zawiera pojedyncze sztuki pędzli oraz wygodne zestawy, złożone z kilku egzemplarzy o różnych wymiarach. Wszystkie modele pochodzą od renomowanych producentów i znajdziesz u nas każdy rodzaj włosia i rękojeści, jaki tylko przyjdzie Ci do głowy.

Jak wybrać pędzel malarski?

Do najbardziej uniwersalnych prac, wystarczające będą klasyczne i uniwersalne pędzle płaskie. Do podobnych zastosować idealnie posłuży pędzel angielski, czyli płaski pędzelek ze sztywną i prostą szczeciną. Ta może być naturalna, syntetyczna lub mieszana.

Jeżeli malowana będzie jakaś szczególna powierzchnia, wówczas najlepiej wybrać pędzel dedykowany do takiej pracy. I tak, do malowania ławek proponujemy szereg ławkowców, znakomicie dostosowanych do gruntowania. Charakteryzują się dłuższym włosiem i nieco mniej estetycznymi efektami prac, ale do wykończenia przemysłowego będą idealne. Szybko i sprawnie pokryją duże powierzchnie.

Osobne modele mamy do tapet - popularne tapeciaki, pędzle dedykowane do malowania kaloryferów, czy przestrzeni pod kątem - pędzelki kątowe.

Ile kosztują pędzle malarskie?

U nas kupisz pędzel już za kilka złotych! Cena klasycznych pędzli zaczyna się już od około 2 złotych, a zestaw najbardziej podstawowych pędzli malarskich kupisz za około 5 złotych. Droższe modele również mamy w ofercie, ale wszystko zależy od Twoich potrzeb!

Macie inne akcesoria do malowania?

Oczywiście! W odpowiedniej kategorii znajdziesz wszystkie akcesoria malarskie, tam z kolei podzieliliśmy je na poszczególne podkategorie! Oferta jest na tyle rozbudowana, że mamy dla Ciebie coś z każdego działu. Folie malarskie, agregaty i pistolety, kuwety, taśmy klejące, wałki, a nawet kije teleskopowe!