• Kategorie
  • Szukaj
  • Mieszarki

Profesjonalne mieszarki, wyłącznie od renomowanych producentów. Przygotowaliśmy szeroką ofertę mieszarek do różnych zastosowań. Proponujemy mieszarki akumulatorowe, klasyczne i dwuwrzecionowe. Pełna oferta dostępna poniżej:

Mieszarka czyli co?

Mieszarki to urządzenia służące do przygotowywania różnego rodzaju materiałów: gładzi, zapraw klejów czy farb. Najczęściej są jednak używane do mieszania zaprawy betonowej. Mieszarka do efektywnej pracy potrzebuje odpowiedniej końcówki, czyli mieszadła.

Do czego przyda się mieszarka?

Przy niewielkich pracach zazwyczaj używa się wiertarki z odpowiednią końcówką jednak przy większych inwestycjach jest to rozwiązanie nieefektywne i mało wygodne.

Gdy wiemy, że potrzebna będzie większa ilość materiału bardziej opłacalne jest zainwestowanie w profesjonalną mieszarkę. Najważniejsze parametry tego narzędzia to ilość materiału jaką można jednorazowo przygotować wyrażona w litrach oraz moc wyrażona w watach.

Jakie mieszarki znajdę w sklepie?

Nasz sklep oferuje urządzenia renomowanych firm Dedra, Graphite, Yato. W sklepie przygotowaliśmy szeroki wybór mieszarek akumulatorowych, elektrycznych, dwuwrzecionowych. Proponujemy również urządzenia o dużej mocy - mieszarki od 1200W do nawet 1800W

Mieszarki dwuwrzecionowe

Oferujemy także mieszarki dwuwrzecionowe, przygotowane z myślą o mieszaniu dużych ilości materiału, gdzie potrzebna jest wyjątkowo duża moc. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i wyboru spośród cenionych modeli od najlepszych producentów.

Ile kosztuje mieszarka?

Ceny mieszarek w naszym sklepie rozpoczynają się od około 300 złotych. Mówimy wówczas o mieszarkach akumulatorowych, bez baterii w zestawie. Najbardziej klasyczne modele mieszarek, to kwota pomiędzy 400, 500 złotych. Najbardziej zaawansowane, mieszarki dwuwrzecionowe, kosztują około 700 złotych.

Inne narzędzia budowlane w mpm-24.pl

Nasz sklep to również szeroki wybór innych narzędzi, do stosowania w budowlance, wykończeniówce i wszelkich pracach remontowych. Pełną ofertę znajdziesz klikając w narzędzia murarskie i wykończeniowe. Zachęcamy do wyboru najlepszych rozwiązań!