• Kategorie
  • Szukaj
  • Wyciskacze do mas

W tej kategorii znajdziesz wszystkie wyciskacze do mas, jakie są dostępne w naszym sklepie. Zebraliśmy szereg najpopularniejszych i najbardziej cenionych modeli wyciskaczy.

WYCISKACZ DO TUB, ramowy 21B246 TOPEX
WYCISKACZ DO TUB, ramowy 21B246 TOPEX
Produkt niedostępny

Do czego służą wyciskacze do mas?

Wyciskacze do mas, czyli narzędzia do wyciskania silikonów, klejów budowlanych i wszelkich płynnych materiałów do prac wykończeniowych oraz szeroko rozumianej budowlanki. Wyciskacze są zbudowane w taki sposób, aby pasowały do nich uniwersalne tuby z klejami i masami wykończeniowymi.

Jak wybrać dobry wyciskacz do masy?

Najważniejsza jest jakość i jego przeznaczenie. Dobrze byłoby najpierw zdecydować, co masz zamiar wyciskać, a następnie dobrać odpowiedniej jakości wyciskacz. Po czym poznać, że dany model wyciskacza będzie sprawował się długo i bezproblemowo? Poza solidną konstrukcją, zwróć uwagę, czy posiada zabezpieczenie przed kapaniem masy uszczelniającej podczas pracy.

Istotnym elementem do sprawdzenia, będzie także magazynek wyciskacza. Jeżeli będzie zbyt krótki, to niektóre tuby mogą do niego nie pasować, lub też nie wypchnie całej masy z tuby, a w efekcie ta pójdzie na zmarnowanie.

Jakie wyciskacze znajdę w mpm-24.pl?

W naszym sklepie znajdziesz najróżniejsze wyciskacze do mas. Posiadamy wyciskacze szkieletowe, ramowe, rurowe silikonowe, korytkowe, a nawet podwójne i przeznaczone do mas gęstych. Mamy także dedykowane modele do silikonów i mas uszczelniających.

Ile kosztują wyciskacze do masy?

Najtańsze wyciskacze do mas kupisz już za około 6 złotych. W przypadku bardziej zaawansowanych modeli, przeznaczonych do cięższych prac - cena może wynosić nawet kilkadziesiąt złotych. Wybierając odpowiedni model, istotne będzie odpowiedzenie sobie na pytanie - czy nie lepiej będzie dopłacić, aby wyciskacz posłużył długie lata i nie sprawiał najmniejszych problemów.

Co z innymi narzędziami do takich zadań?

Mamy w sklepie wszystko, czego potrzebujesz. W osobnej kategorii zebraliśmy także pistolety do pianki montażowej, natomiast w kategorii nadrzędnej mamy wszystkie aplikatory do masy i pianki, jakie posiadamy w ofercie. Szukasz szerszej oferty narzędzi do budowlanki? To świetnie! W naszym sklepie mamy również dedykowane narzędzia murarskie i wykończeniowe.