• Kategorie
  • Szukaj
  • Haki i szpikulce

Haki, haczyki i szpikulce do różnych zastosowań. W tej kategorii znajdziesz modele o różnych wymiarach, w zestawach oraz pojedyncze sztuki. Wszystkie modele z oferty znajdziesz poniżej:

Do czego wykorzystać hak lub szpikulec?

Prezentowane tutaj akcesoria, świetnie sprawdzą się w precyzyjnych pracach. Podczas podważania, skrobania, przekłuwania lub nabijania elementów. Z myślą o różnych zastosowaniach, wybraliśmy do oferty najróżniejsze modele i egzemplarze. Tym sposobem, nawet najbardziej wymagające zadanie będzie łatwe do wykonania!

Jakie haki i szpikulce znajdę w sklepie?

W naszej ofercie znajdziesz zestawy haków i szpikulców oraz pojedyncze sztuki akcesoriów. Mamy haki monterskie z rękojeścią, haczyki do poważania i szpikulce proste i hakowe o różnej długości. W naszym asortymencie znajdziesz szeroki wybór haczyków i szpikulców o różnych wymiarach, aby lepiej wykonać nawet najbardziej precyzyjne prace.

Haczyki i szpikulce renomowanych producentów

W naszym asortymencie znajdują się haki i szpikulce takich marek jak YATO, NEO czy TOP TOOLS. Dla Twojej wygodny możesz wybierać z wygodnych zestawów albo pojedynczych sztuk narzędzi. Jeżeli nie wiesz jak dokonać wyboru, pomożemy!

Ile kosztują haki i szpikulce?

Najtańszy zestaw haków w naszym sklepie, kupisz już poniżej 15 złotych! Szpikulce natomiast znajdziesz poniżej 19 złotych za sztukę! Mamy również droższe i bardziej zaawansowane zestawy, składające się z wielu części. Jeżeli nie masz pewności co wybrać, napisz do nas, a pomożemy dokonać właściwego wyboru!

Zobacz narzędzia ręczne w naszym sklepie!