• Kategorie
  • Szukaj
  • Gwintownice

Jakość i szybkość wykonywanej pracy, oprócz umiejętności zależy również od narzędzi. W naszym sklepie znajdziesz wysokiej jakości gwintownice do rur, zestawy głowic do gwintownic i wszystko, czego trzeba do dobrze wykonanych prac. Wszystkie gwintownice znajdziesz poniżej:

Do czego służą gwintownice?

Gwintownica to specjalistyczne narzędzie, pozwalające wykonać odpowiednie nacięcia na rurach. Rzutuje to na jakości i trwałości instalacji kanalizacyjnej. Dopasowanie odpowiednich rur do instalacji, może być niewykonalne bez odpowiedniej gwintownicy. Każdy hydraulik znajdzie w naszej ofercie to, czego potrzebuje do prawidłowego wykonywania prac hydraulicznych.

Jakie rodzaje gwintownic znajdę w sklepie?

W naszym sklepie przygotowaliśmy ofertę gwintownic ręcznych, wraz z zestawami odpowiednich głowic. Dzięki temu praca będzie przebiegać kompleksowo, a cały zestaw może przydać się do nacięć różnego rodzaju. Z nami wyposażenie hydrauliczne będzie kompletne!

Ile kosztuje gwintownica do rur z zestawem głowic?

Wysokiej jakości gwintownica do rur z zestawem głowic, w naszym sklepie kosztuje około 200 złotych! Tyle wystarczy, aby nabyć porządny sprzęt, który posłuży przez lata, w przeróżnych pracach hydraulicznych. Jeżeli nie wiesz jaki zestaw wybrać, pomożemy w dobraniu odpowiedniego wariantu!

Macie w ofercie inne narzędzia do gwintowania?

Pewnie! W odpowiednim dziale znajdziesz wszystkie narzędzia do gwintowania. Każdy typ narzędzia do gwintowania został umieszczony w osobnej podkategorii. I tak mamy dla Ciebie: gwintowniki, narzynki, pokrętła do gwintowników oraz zestawy do gwintowania i pozostałe akcesoria!