• Kategorie
  • Szukaj
  • Nożyce do żywopłotu

NOŻYCE DO ŻYWOPŁOTU 18V YT-82832 YATO
NOŻYCE DO ŻYWOPŁOTU 18V YT-82832 YATO
Produkt niedostępny
NOŻYCE DO ŻYWOPŁOTU 200X4,0MM, 510MM
Produkt niedostępny
Noże do nożyc ogrodowych 52G566
Produkt niedostępny
NOŻYCE DO ŻYWOPŁ.TELESKOP. 580-830MM
Produkt niedostępny
NOŻYCE DO ŻYWOPŁOTU 625MM
Produkt niedostępny

Nożyce do żywopłotu

Istnieją pewne narzędzia ogrodowe, które każdy powinien mieć w swoim garażu czy altanie. Dotyczy to między innymi nożyc do cięcia żywopłotu, które znajdują zastosowanie zarówno na ogrodzie i prywatnej działce, jak również w parku czy na ulicy, gdy przydają się podczas prac miejskich. W firmie MPM-24 doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że takie akcesoria często okazują się niezbędne. To właśnie dlatego ofertę naszego sklepu internetowego z narzędziami poszerzyliśmy o wysokie jakości nożyce do cięcia żywopłotu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją.

Nożyce elektryczne do żywopłotu czy ręczne – co wybrać?

Kupując nożyce do żywopłotu, przede wszystkim musimy sobie odpowiedzieć na jedno pytanie – czy lepsze będą nożyce elektryczne do żywopłotu czy raczej ręczne. Zarówno pierwsze, jak i drugie rozwiązanie ma swoje zalety i wady.

W ostatnich latach dużą popularnością cieszą się nożyce elektryczne do żywopłotu, czyli modele do złudzenia przypominające klasyczną piłę spalinową. Cenione są przede wszystkim za komfort pracy – obsługując je, nie musimy „machać” rękami jak w przypadku sekatorów, a jedynie płynnie obierać kierunek cięcia. Takie modele są wyposażone w obrotową rękojeść, która umożliwia trzymanie sprzętu w różnych pozycjach roboczych. Warto zwrócić też uwagę na dużą moc, pozwalającą ucinanie także niewielkich gałęzi. Trzeba jednak mieć świadomość tego, że nożyce elektryczne do żywopłotu są cięższe niż modele ręczne, więc dłuższa praca może być dość niekomfortowa. Co więcej, takie urządzenia mają ograniczony zasięg ze względu na zasilanie elektryczne. Warto też zwrócić uwagę na cenę – nożyce elektryczne kosztują powyżej stu złotych, często jest to nawet kilkaset złotych.

Atrakcyjna cena to z kolei największy atut sekatorów, czyli ręcznych nożyc do żywopłotu. Dobre jakościowo narzędzia ręczne można kupić już za około kilkadziesiąt złotych, przy czym ceny najtańszych modeli zaczynają się od nieco ponad dwudziestu złotych. Lekkie i proste w obsłudze nożyce ręczne wydają się także znacznie bezpieczniejsze dla osób, które po raz pierwszy zabierają się do prac ogrodowych lub nie czują się komfortowo ze sprzętami elektrycznymi. Wybierając ręczne nożyce do cięcia żywopłotu, zwróć uwagę na ich rozmiar – takie modele powinny być nieco większe niż klasyczne nożyce do trawy, a jednocześnie pamiętaj, że zbyt duże mogą być niewygodne dla osób o ograniczonej sile czy mniejszych dłoniach.

Zamów nożyce do cięcia żywopłotu w sklepie internetowym MPM-24

Niezależnie od tego, jakie nożyce do cięcia żywopłotu chcesz kupić, jesteś w odpowiednim miejscu. W sklepie internetowym MPM-24 znajdziesz zarówno klasyczne sekatory ręczne, jak również wysokiej jakości nożyce elektryczne pochodzące od najbardziej uznanych producentów. Oferujemy produkty takich marek jak Graphite, Yato, GreenWorksTools czy Scheppach. W naszym asortymencie można także znaleźć praktyczne akcesoria, takie jak noże do nożyc ogrodowych, czy niewielkie trymery do trawy i żywopłotu, umożliwiające wygodne modelowanie krzewów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zakupów w sklepie MPM-24!