• Kategorie
  • Szukaj
  • Akcesoria traserskie

Trasowanie to proces stosowany najczęściej przy obróbce materiałów. Polega na wyznaczeniu na danej powierzchni określonych linii, które następnie służą do wycinania określonego przedmiotu. Do trasowania wykorzystuje się m.in. rysiki, przebijaki czy wycinaki. Wszystkie akcesoria traserskie znajdziesz poniżej:

Jakie akcesoria do trasowania znajdziesz w naszym sklepie?

W sklepie internetowym mpm-24 kupić można najpopularniejsze produkty do trasowania. Posiadamy szeroką gamę rysików i znaczników traserskich. Do zaznaczania poszczególnych punktów doskonale sprawdzą się punktaki. Przygotowaliśmy także przebijaki, wybijaki i przecinaki traserskie najwyższej jakości.

Przygotowaliśmy możliwie najbardziej kompletną ofertę akcesoriów traserskich, aby każdy znalazł wszystko, czego potrzebuje. Nieustannie staramy się poszerzać ofertę produktową i dbamy o dostarczenie narzędzi traserskich najwyższej jakości.

Po co mi akcesoria do trasowania?

Precyzyjne narzędzia traserskie, to nieodłączne akcesorium podczas wyznaczania punktów i elementów do obróbki. Dobre akcesoria do trasowania to spore ułatwienie i przyspieszenie pracy.

Ile kosztują produkty do trasowania?

Niewielkie, spokojnie kupisz produkty za kilka złotych, ale również droższe za około 60zł. Pamiętaj, że wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta.