• Kategorie
  • Szukaj
  • Oleje specjalistyczne i przemysłowe

Wybór odpowiedniego oleju oraz jego regularna wymiana, są bardzo ważne dla odpowiedniego funkcjonowania maszyn rolniczych, ciągników oraz również samochodów. Warto zadbać o jakościowy wybór produktów. Poniżej znajdziesz wszystkie oleje z naszej oferty:

Jakie oleje znajdują się w naszym sklepie?

Na stronie MPM-24 znajdziesz całą game olejów potrzebnych w Twoim warsztacie oraz do wszelkiego rodzaju maszyn. W ofercie znajdują się oleje hydrauliczno-przekładniowe, oleje dla ogrodnictwa i leśnictwa, oleje silnikowe, specjalistyczne oleje do pneumatyki oraz wielofunkcyjne oleje agrol i stou.

Czym charakteryzują się nasze oleje?

Szeroki wybór olejów pozwala dobrać rozwiązanie odpowiednie do potrzeb konsumenta. W ofercie mamy oleje wielofunkcyjne różnych firm takich jak Orlen Oil, Lotos Oil, Ambra, czy Akcela, czyli produkty cenionych i najchętniej wybieranych producentów. Wysoka jakość naszych produktów zapewnia wysoką ochronę i bezpieczną eksploatację samochodów, maszyn i sprzętów, do których dany olej jest przeznaczony.

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór olejów od sprawdzonych dostawców. Nie wybieramy nieznanych preparatów, nie stosujemy strategii taniej, znaczy lepiej. Tylko przetestowane rozwiązania i tylko oleje cenione przez konsumentów i specjalistów. To daje pewność, że wybór będzie właściwy.

Jak wybierać olej do samochodu lub maszyny rolniczej?

Najważniejsze jest stosowanie się do zaleceń producentów i używanie danego oleju zgodnie z przeznaczeniem. Zawsze zapoznaj się z etykietą oleju i sprawdź jakich olejów potrzebuje Twój pojazd. Dopiero gdy masz pewność czego potrzebujesz, dokonaj właściwego wyboru.

Nie wybieraj oleju niewiadomego pochodzenia i od nieznanych producentów. Wybieraj marki sprawdzone, cenione i stosowane przez specjalistów. Warto w tym względzie zaczerpnąć opinii specjalistów i użytkowników. W naszej ofercie mamy tylko sprawdzone preparaty, bo wiemy, że olej wysokiej jakości, przedłuży żywotność Twojego sprzętu!