• Kategorie
  • Szukaj
  • Kostki i bloki ścierne

Kostki i gąbki ścierne to narzędzia stosowane do szlifowania, wygładzania, polerowania i przygotowywania powierzchni różnych materiałów. Są szeroko stosowane w różnych dziedzinach, takich jak remonty, stolarstwo, metalurgia, lakiernictwo, rzemiosło artystyczne i wiele innych.

GĄBKA ŚCIERNA P60 07911V VOREL
GĄBKA ŚCIERNA P60 07911V VOREL
Produkt niedostępny
GĄBKA ŚCIERNA P80 07912V VOREL
GĄBKA ŚCIERNA P80 07912V VOREL
Produkt niedostępny

Kostki i gąbki ścierne - z czego są wykonane?

Kostki i gąbki ścierne są wykonane z różnych materiałów, takich jak twarde żywice syntetyczne, gąbka poliuretanowa, sklejka z ziarnami ścierającymi, a także specjalne rodzaje materiałów abrazyjnych, takie jak aluminium, tlenek ceru czy korund. Ziarna ścierne są nanoszone na powierzchnię narzędzia i mogą mieć różne rozmiary i stopnie twardości, co wpływa na intensywność i rodzaj obróbki powierzchni.

Gąbki i kostki do ścierania różnych materiałów

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór kostek i gąbek do ścierania materiałów różnego rodzaju. Mamy modele do ścierania drewna, metalu, plastików i wszystkiego, co będzie aktualnie potrzebne. Oferujemy szeroki asortyment gąbek i kostek o przeróżnych kształtach. Kostki trapezowe, proste oraz w kształcie rombu.

Szukasz innych artykułów do ścierania? Zobacz wszystkie artykuły ścierne, a także osełki szlifierskie, papiery i taśmy ścierne oraz pilniki i tarniki.