• Kategorie
  • Szukaj
  • Dłuta

Dłuto to narzędzie idealne do obróbki drewna, używane najczęściej przez stolarzy i rzeźbiarzy. W naszej ofercie znajdziesz szereg dłut, przeznaczonych do prac z drewnem, a także do obróbki kamienia i innych powierzchni. Wszystkie akcesoria zebraliśmy poniżej:

Do czego służą dłuta?

Dłuta są narzędziami przeznaczonymi do obróbki drewna i elementów drewnianych. Stosowane przez stolarzy, modelarzy, majsterkowiczów i rzeźbiarzy. Dobre dłuto pozwoli na obróbkę nawet najtwardszego drewna i pomoże w obróbce nawet najbardziej problematycznych powierzchni.

Jakie dłuta znajdę w sklepie mpm-24.pl?

W naszej ofercie znajdziesz dłuta rzeźbiarskie, stolarskie i specjalistyczne. Oferujemy również różnego rodzaju zestawy dłut, do pracy z różnymi powierzchniami. Nasz sklep oferuje szeroki asortyment klasycznych dłut z rączkami z drewna, plastiku i tworzyw sztucznych.

Proponujemy dłuta o różnych wymiarach i różnym przeznaczeniu. Oferta jest na tyle kompletna, że znajdziesz u nas absolutnie każde dłuto, do pracy z każdą powierzchnią. Zestawy zostały skomponowane w taki sposób, aby dostarczyć możliwie najbardziej kompleksowych akcesoriów, do obróbki drewna i innych powierzchni.

Jakie marki dłut proponujecie?

Topowe marki narzędziowe takie jak Vorel, Topex, Top Tools, czy Yato zapewnią najwyższą jakość i standard pracy w Twoim warsztacie oraz podczas domowego majsterkowania. Proponujemy tylko sprawdzone marki, więc wybierając nasze akcesoria, wiesz, że posłużą Ci bezproblemowo przez wiele następnych lat. Niezależnie od tego, z jaką obróbką będą musiały się zmierzyć!

Jak dobrać odpowiednie dłuto?

Na początek musisz odpowiedzieć sobie na pytanie, do czego dłuto ma posłużyć. W naszym sklepie znajdziesz dłuta stolarskie i rzeźbiarskie, ale również szereg modeli do uniwersalnych zastosowań. Dokładamy wszelkich starań, aby stworzyć kompletną ofertę, jednak przeznaczenie dłuta, będzie kluczowe przy dokonywaniu wyboru.

Dłuta różnią się od siebie nie tylko długością, ale również kształtem. Podstawowe proste dłuta znajdziesz w wymiarach od 6mm do 38mm. W zależności od tego jak szeroka ma być obrobiona powierzchnia tak powinny zostać dobrane wymiary dłuta. Poza tym do bardziej specjalistycznych prac znaleźć można dłuta półokrągłe do obróbki drewna.

Dłuta dla stolarzy, rzeźbiarzy i majsterkowiczów

Tworząc naszą ofertę, skupiliśmy się na zbudowaniu szerokiej gamy produktowej i dostarczeniu największej ilości opcji. W sklepie mpm-24.pl każdy znajdzie dłuto dla siebie. Mamy narzędzia dla profesjonalnych stolarzy i rzeźbiarzy, ale mamy także dłuta do domowego warsztatu i garażu. Jeżeli nie wiesz, który model wybrać, skontaktuj się z nami, a my pomożemy we właściwym wyborze.

Za jaką cenę kupię dłuto?

Ceny pojedynczych dłut zaczynają się już poniżej 8 złotych. Za tę kwotę kupisz klasyczne modele z plastikowym uchwytem i małą szerokością samego dłuta. Nieco drożej, bo za około 14 złotych, możesz kupić dłuto z rączką wykonaną z drewna. Mamy również droższe modele, ale wszystko zależy od preferencji i przeznaczenia danego narzędzia.

Ile kosztuje zestaw dłut?

Ceny zestawów dłut także zaczynają się od około 14 złotych i w tej kwocie możesz mieć 4 dłuta o uniwersalnym przeznaczeniu. Naturalnie bardziej zaawansowane modele będą odpowiednio droższe. Najdroższe zestawy w naszej ofercie kosztują mniej niż 90 złotych. Niezależnie od wyboru, gwarantujemy jakość i zadowolenie!