• Kategorie
  • Szukaj
  • Prasy hydrauliczne

Prasy hydrauliczne to maszyny przeznaczone do prostowania, gięcia, wciskania itp. Prasy znajdują zastosowanie w każdym warsztacie motoryzacyjnym lub produkcyjnym. Wszystkie produkty tego typu znajdujące się w naszym sklepie posiadają wszelkie wymagane certyfikaty dopuszczające je do pracy w profesjonalnych zakładach. Ofertę zobacz poniżej:

Do czego służy prasa hydrauliczna?

Prasa hydrauliczna jest narzędziem, które z pomocą dużego nacisku, pomaga odpowiednio uformować przedmioty i materiały. Sprawdzi się podczas gięcia, prostowania i wciskania elementów. Wysokiej jakości prasy hydrauliczne poradzą sobie z materiałami o wysokiej twardości i małej podatności na formowanie.

Jakie jest zastosowanie pras hydraulicznych?

Prasy znajdują swoje zastosowanie w przemyśle samochodowym, w podnośnikach i układach hamulcowych, w zakładach produkujących elektronikę, części klimatyzacyjne, czy w branży lotniczej. Wykorzystuje się je do zgniatania, cięcia blach, formowania i tłoczenia.

Jak dobrać prasę hydrauliczną?

Przy wyborze prasy hydraulicznej przede wszystkim trzeba zwrócić uwagę na nacisk. To on wpływa na to jakie materiały będzie można obrabiać w prasie. Maszyny w naszym sklepie posiadają nacisk od 12 do 30 ton. Poza samą mocą prasy, ważna jest także jakość wykonania. W tym wypadku należy postawić na sprawdzonych producentów i modele pras, cenione przez specjalistów oraz użytkowników.

Prasy najwyższej jakości, mogą służyć Twojej firmie przez wiele długich lat, a inwestycja tego rodzaju, jest bardzo ważna dla rozwoju biznesu. Zanim wybierzesz, upewnij się, że wybierasz właściwie. W naszym sklepie znajdziesz wyłącznie prasy renomowanych producentów!

Ile kosztuje prasa hydrauliczna?

Ceny pras hydraulicznych są wysokie, ale adekwatne do jakości i wykonania. Ceny pras wynoszą od 840 zł do prawie 2 tys. zł. Produkty te posiadają certyfikat jakości i bezpieczeństwa, ponad to wszystkie pozycje objęte są gwarancją producenta.