• Kategorie
  • Szukaj
  • Wózki transportowe i magazynowe

Wózki transportowe i magazynowe to niezwykle użyteczne urządzenia stosowane do przenoszenia różnorodnych materiałów, towarów oraz wyposażenia wewnątrz magazynów, hal produkcyjnych, sklepów czy innych miejsc pracy. Są one projektowane w różnych konfiguracjach i specyfikacjach, aby sprostać różnorodnym potrzebom transportowym w różnych branżach. Zobacz pełną ofertę:

WÓZEK WARSZTATOWY 3 POZIOMY YT-55210 YATO
Produkt niedostępny
WÓZEK PLATFORMOWY 72x47CM 87600V VOREL
WÓZEK PLATFORMOWY 72x47CM 87600V VOREL
Produkt niedostępny
WÓZEK DO TRANSPORTU PŁYT GK YT-37430 YATO
WÓZEK DO TRANSPORTU PŁYT GK YT-37430 YATO
Produkt niedostępny
WÓZEK PLATFORMA TRANSPORTOWA DO 200KG
WÓZEK PLATFORMA TRANSPORTOWA DO 200KG
Produkt niedostępny
ZESTAW SKRZYNEK 4SZT 35B23B41G28W S12 Yato
Produkt niedostępny

Wózki ręczne do przewozu ciężarów

Te wózki są specjalnie zaprojektowane do transportu ciężkich ładunków, takich jak skrzynie, sprzęt czy inne ciężkie przedmioty. Posiadają zazwyczaj wytrzymałą stalową konstrukcję oraz specjalne koła, które ułatwiają manewrowanie nawet najcięższymi ładunkami.

Wózki magazynowe

Wózki magazynowe to istotne urządzenia służące do przenoszenia, składowania i transportu towarów oraz innych materiałów wewnątrz magazynów oraz innych miejsc składowania. Są one projektowane w różnorodnych konfiguracjach i specyfikacjach, aby sprostać różnym potrzebom branżowym.

Wózki warsztatowe

Wózki warsztatowe powszechnie wykorzystywane w warsztatach mechanicznych, serwisach samochodowych, zakładach produkcyjnych oraz innych miejscach pracy, gdzie istnieje potrzeba przenoszenia narzędzi, części i akcesoriów na krótkie odległości. Wózki te są zwykle zaprojektowane w taki sposób, aby umożliwić przenoszenie narzędzi oraz sprzętu w sposób zorganizowany i efektywny.

Zobacz akcesoria do przechowywania

W kategorii przechowywanie i transport znajdziesz wszystkie akcesoria przeznaczone do tego celu. W osobnych kategoriach znajdziesz pasy monterskie i kabury na narzędzia, organizery i pojemniki, torby i plecaki na narzędzia, skrzynki narzędziowe, czy szafy narzędziowe.