• Kategorie
  • Szukaj
  • Bezkońcowe pasy ścierne i taśmy szlifujące

Bezkońcowe taśmy i pasy ścierne są specjalnym rodzajem narzędzi ściernych, które charakteryzują się tym, że mają zamkniętą pętlę, co oznacza, że nie mają końca. Dzięki temu mogą być używane w sposób ciągły, a nie tylko w jednym kierunku, co daje większą elastyczność w obróbce różnych powierzchni. Pełna oferta jest dostępna poniżej:

PAS ŚCIERNY BEZKOŃCOWY 75x533 P60 5SZT
Produkt niedostępny

Gdzie stosuje się bezkońcowe taśmy i pasy ścierne?

Bezkońcowe taśmy i pasy ścierne są szeroko stosowane w wielu dziedzinach, takich jak przemysł drzewny, metalowy, motoryzacyjny i remontowy. Są używane do szlifowania, wykańczania, usuwania nadmiaru materiału i przygotowywania powierzchni do malowania, lakierowania lub klejenia.

Jakie taśmy bezkońcowe znajdę w mpm-24.pl?

W naszym sklepie taśmy są dostępne w różnych rozmiarach i gradacjach ziarna, które określają ich chropowatość. Wybór odpowiedniego rodzaju taśmy ściernej zależy od materiału, który ma być szlifowany, oraz od zamierzonego efektu końcowego. Nie masz pewności, która  taśma bezkońcowa będzie odpowiednia? Nasi specjaliści pomogą w wyborze! Wystarczy się z nami skontaktować!

Taśmy bezkońcowe do pracy ręcznej i maszynowej

Bezkońcowe taśmy ścierne mogą być stosowane ręcznie, na maszynach ręcznych lub na maszynach pneumatycznych i elektrycznych. Mają one również różne typy podłoża, takie jak papier, tkanina, film czy włóknina, które wpływają na ich wytrzymałość i trwałość.

Szukasz innych akcesoriów ściernych? Proponujemy osełki i kamienie, kostki i gąbki ścierne. papiery ścierne, krążki i taśmy ścierne, a poza tym pilniki i tarniki.