• Kategorie
  • Szukaj
  • Cyrkle ślusarskie, macki zewnętrzne i wewnętrzne

Profesjonalne cyrkle ślusarskie i traserskie, pomogą szybko i sprawnie oznaczyć obwód, narysować okrąg, czy wyznaczyć odpowiedni promień mierzonego elementu. W przypadku klasycznego cyrkla masz do czynienia z miejscem na ołówek, natomiast wysokiej jakości cyrkiel ślusarski, zawsze posiada dwie ostre końcówki, pomagające w odmierzaniu i rysowaniu na twardych materiałach. W tej kategorii zebraliśmy również macki zewnętrzne i wewnętrzne. Wszystkie cyrkle z naszej oferty znajdziesz poniżej:

Jakie cyrkle i macki macie w ofercie?

W naszym sklepie znajdziesz profesjonalne cyrkle ślusarskie o różnym rozstawie ramion - od modeli 150mm, przez 200mm i 250mm, aż po 300mm. Jeżeli chodzi o macki, to przygotowaliśmy zarówno macki zewnętrzne oraz wewnętrzne, wykonane z materiałów wysokiej jakości. Stale poszerzamy naszą ofertę cyrkli, dlatego jeżeli szukasz konkretnego modelu, a aktualnie nie ma go w ofercie - napisz i zobaczymy, co możemy dla Ciebie zrobić!

Ile kosztuje cyrkiel ślusarski?

U nas wysokiej jakości cyrkiel ślusarski kupisz już za nieco ponad 18 złotych. Mamy również droższe modele, jednak wszystko zależy od ich przeznaczenia i zastosowania. Do podstawowych zastosowań i prac mierniczych, w zupełności wystarczy któryś z podstawowych modeli w naszej ofercie.

Na co zwracać uwagę przy wyborze cyrkla ślusarskiego?

Zastosowaniem, jakością i wykonaniem. Podobnie jak z innymi narzędziami pomiarowymi, cyrkle należy wybierać spośród produktów wysokiej jakości. U nas znajdziesz modele renomowanych producentów - Topex oraz Yato. W naszej ofercie posiadamy sprawdzone egzemplarze, cenione przez geodetów, ślusarzy i specjalistów z branży budowlano-wykończeniowej.