• Kategorie
  • Szukaj
  • Klucze dynamometryczne

Klucze dynamometryczne są niezbędnym wyposażeniem każdego składu narzędzi. Pomogą odpowiednio dokręcić każdą śrubę. W sklepie internetowym mpm-24.pl mamy całą gamę kluczy dynamometrycznych do wyboru - od modeli klasycznych, przez wychylne, aż po egzemplarze dedykowane do zaworków gumowych i metalowych. Dzięki dystrybucji narzędzi najbardziej renomowanych i cenionych producentów na rynku zapewniamy wysoką jakość i komfort pracy.

Do czego stosować klucze dynamometryczne?

Zastosowanie kluczy dynamometrycznych jest niezwykle szerokie. Najczęściej stosujemy je w pracach o wysokiej precyzji, w sytuacjach gdzie wyważona siła ma duże znaczenie. Stosowanie dobrej jakości kluczy dynamometrycznych zapobiega uszkodzeniu śrub poprzez niefortunne przekręcenie. Użycie odpowiedniego klucza pozwala uniknąć nieprzyjemności i dokręcić elementy zgodnie z zaleceniami producenta. Najnowsze, wysokiej klasy modele kluczy dynamometrycznych zasygnalizują odpowiednie dokręcenie poprzez charakterystyczny klik.

Prezentowane klucze dynamometryczne charakteryzują się nie tylko wysoką precyzją, ale także najlepszą wytrzymałością podczas pracy. Gwarantuje to wykonanie ich przez czołowych producentów z bardzo trwałych materiałów. Mamy m.in. niezwykle odporne na pracę w trudnych warunkach klucze ze stali chromowo-wanadowej, które pozwolą zawodowcom na długie używanie w warsztacie.

Jakie mamy modele kluczy dynamometrycznych?

W naszym sklepie znajdziesz klasyczne klucze dynamometryczne, modele wychylne, dwukierunkowe, oraz dedykowane do zaworków gumowych i metalowych. W ofercie posiadamy także szereg akcesoriów stosowanych z kluczami dynamometrycznymi - rękojeści, głowice, kątomierze. W sklepie znajdziesz wszystkie potrzebne rozmiary i parametry kluczy.

Jakich producentów kluczy dynamometrycznych znajdziesz u nas?

Posiadamy szeroki asortyment i modele wielu wiodących producentów. Nasz asortyment poszerza się nieustannie, ale najbardziej cenione wśród klientów są klucze dynamometryczne takich firm jak NEO, Topex, Proxxon, Vorel, czy Yato. Jeżeli szukasz klucza innego producenta, albo modelu, którego nie widzisz na naszej stronie - skontaktuj się z nami, a na pewno znajdziemy rozwiązanie Twojego problemu.

Ile kosztują klucze dynamometryczne? Co z dostawą i gwarancją?

Znajdziesz u nas bardzo szeroki wybór kluczy - od najtańszych modeli za około 30 złotych, po profesjonalne klucze dynamometryczne do najtrudniejszych zastosowań. W naszym sklepie możesz znaleźć modele do użytku domowego oraz egzemplarze stosowane w najtrudniejszych warunkach. Wszystko zależy od Twoich potrzeb!

Oferowana przez nas gwarancja, jest gwarancją producenta - niektóre modele posiadają nawet gwarancję do 25 lat! Każdy konkretny model może mieć inne warunki gwarancyjne. Wszystkie informacje są podane na podstronach poszczególnych produktów.

Dostawy realizujemy najczęściej w maksymalnie kilka dni roboczych. Więcej informacji znajdziesz w konkretnym produkcie.