• Kategorie
  • Szukaj
  • Palniki

Palniki, czyli narzędzia potrzebne przy profesjonalnych pracach dekarskich oraz podczas codziennych prac remontowych. Palniki gazowe doskonale sprawdzą się przy spawaniu, lutowaniu oraz drobnych pracach, gdzie potrzeba doraźnie wysokiej temperatury. Pełna oferta poniżej:

Palniki gazowe

Palniki gazowe to urządzenia przeznaczone do wytwarzania wysokich temperatur, z pomocą spalanego paliwa, w tym przypadku, jak sama nazwa wskazuje - gazu. Najczęściej jest to gaz propan butan lub w przypadku mikropalników - butan. Wysoka temperatura wytworzona przez palnik gazowy pomaga podczas spawania, lutowania oraz, co występuje najczęściej - prac dekarskich.

Palniki dekarskie

W ofercie przygotowaliśmy profesjonalne palniki dekarskie oraz szereg akcesoriów, przydatnych do prac dekarskich. Co znajdziesz w naszej ofercie? Palniki dekarskie z dwiema dyszami, palniki z jedną dyszą oraz modele palników z trzema dyszami. Poza tym oferujemy również reduktory gazowe z wężem, mikropalniki, dysze do palników oraz naboje z gazem butan.

Szeroki wybór palników dla profesjonalistów i entuzjastów

Stworzyliśmy kompleksową ofertę, w której znajdą coś profesjonaliści i entuzjaści prac dekarskich. Mamy szereg podstawowym modeli oraz rozwiązania pomagające w pracy w najtrudniejszych warunkach. Nie masz pewności, który model palnika gazowego będzie najlepszy? Pomożemy w doborze i podjęciu najlepszej decyzji!

Potrzebujesz więcej? W naszym sklepie znajdziesz również narzędzia dekarskie do różnych zastosowań. Zarówno dla majsterkowiczów i profesjonalistów! Dla dekarzy oferujemy również cęgi oraz cykliny. Szukasz narzędzi do innych zastosowań? Zobacz naszą kategorię narzędzia budowlane, gdzie znajdziesz wszystko, co może być przydatne w budowlance!