• Kategorie
  • Szukaj
  • Zdzieraki i skrobaki do tynków

Zdzieraki i skrobaki do tynków, styropianu i drewna. Idealne do zdzierania, skrobania i szlifowania podczas profesjonalnych prac budowlanych oraz drobnych remontów w domu. Pełen wybór skrobaków i zdzieraków dostępny poniżej:

Zdzieraki

Wybieraj spośród kilkudziesięciu modeli sprawdzonych i solidnych zdzieraków. Oferta MPM-24.pl to zdzieraki do tynków i nie tylko. Kupisz u nas zdzieraki do styropianu, drewna, betonu Wybieraj spośród narzędzi drewnianych, aluminiowych i wykonanych z tworzywa sztucznego.

Zdzieraki wyrównujące

Przygotowaliśmy w ofercie różnego rodzaju zdzieraki wyrównujące. Wszystkie modele są wyposażone w odpowiednie ząbki, pomocne podczas wyrównywania powierzchni. Oferta jest stale poszerzana i jeśli nie wiesz, czy dany zdzierak wyrównujący będzie odpowiedni - napisz do nas, a pomożemy dobrać odpowiednie narzędzie do Twojego zadania.

Ostrza do zdzieraków

W naszym sklepie znajdziesz również ostrza do zdzieraków, dopasowane do urządzeń różnego typu. Bez problemu wymienisz rodzaj ostrza na taki, który spełni Twoje oczekiwania i potrzeby. Nie wiesz jakie ostrze wybrać? Pomożemy!

Skrobaki z trzonkiem

Nasza oferta obejmuje także wysokiej klasy skrobaki do betonu, z trzonkiem i bez trzonka. Nie masz pewności, który model będzie odpowiedni? W naszym sklepie pracują specjaliści, którzy bardzo chętnie pomogą w dokonaniu właściwego wyboru.

Inne narzędzia budowlane zebraliśmy w odpowiednich kategoriach. Zobacz wszystkie narzędzia murarskie i narzędzia budowlane w naszej ofercie!