• Kategorie
  • Szukaj
  • Klucze nastawne

Oferujemy klucze nastawne wszystkich typów. Znajdziesz u nas szereg kluczy do rur, modele angielskie, francuskie, szwedzkie i wiele innych. Dobierzemy dla Ciebie klucz nastawny dopasowany do Twoich potrzeb. Przejrzyj naszą ofertę i wybierz model dla siebie. Wszystkie modele kluczy nastawnych znajdziesz poniżej:

Jakie rodzaje kluczy nastawnych macie?

Wszystkie! Znajdziesz u nas klasyczne klucze nastawne, łańcuchowe, żabki, modele odgięte, francuskie, szwedzkie, angielskie, przeznaczone do rur i zadań specjalnych. Mamy wszystko czego szukasz! Nasza oferta kluczy nastawnych jest niezwykle bogata i zawsze staramy się poszerzać dostępny asortyment. Nawet jeżeli jakiegoś modelu klucza u nas nie ma - skontaktuj się z nami, a na pewno go dla Ciebie znajdziemy.

Nasz asortyment obejmuje wiele różnych rozmiarów, typów i modeli. Od najpopularniejszych, używanych na co dzień francuzów, czy żabek, po mniej popularne, wykorzystywanie znacznie rzadziej egzemplarze. Rozgość się na naszej stronie i zobacz co przygotowaliśmy. Na pewno znajdziesz odpowiedni model!

Do czego przyda mi się klucz nastawny?

Wiele zadań wymaga wykorzystania klucza nastawnego - zmienne rozwarcie szczęk w kluczach nastawnych sprawia, że doskonale sprawdzą się przy zadaniach, gdzie nie mamy do czynienia z jednym rozmiarem śruby, a należy często zmieniać narzędzie. Tutaj klucze nastawne będą nieocenione, bo zamiast korzystać z kilku narzędzi, możesz załatwić pracę jednym kluczem!

W ofercie mamy chociażby klucze francuskie, czyli jeden z najpopularniejszych modeli kluczy, wykorzystywany powszechnie na całym świecie. Pomaga rozwiązywać wiele zadań, podczas których inne klucze mogą nie być tak skuteczne. Specjalistyczne klucze do rur (również mamy je w ofercie!), dzięki swojej specyficznej budowie, perfekcyjnie działają na powierzchniach walcowatych, przez co montaż rur jest szybszy, łatwiejszy i przyjemniejszy.

Silne uzębienie niektórych kluczy nastawnych sprawia, iż w połączeniu ze znakomitym zaciskiem szczęk, doskonale wypełnią nawet najtrudniejsze zadania, jakie przed nimi postawisz. Kluczem jest wysoka jakość wykonania takiego klucza i dobranie modelu do wykonywanej pracy.

Jakich producentów kluczy nastawnych macie w ofercie?

Sprzedajemy wyłącznie sprzęt i narzędzia renomowanych producentów. W przypadku kluczy nastawnych, oferujemy modele takich firm jak NEO, Top Tools, Proxxon, Schmith, Yato, Vorel, Topex, czy NWS. Zawsze stawiamy jakość na pierwszym miejscu, dlatego budując naszą ofertę wybieramy niezawodne rozwiązania. Wszystkie oferowane przez nas modele pochodzą od cenionych producentów i możemy dać pewność, że wypełnią swoje zadania należycie!

Jak wybrać najlepszy klucz nastawny?

Nie ma jednego rozwiązania, sprawdzonego na wszystkie problemy. Najlepsze klucze nastawne, to te dobrane do odpowiedniego zadania. Zaletą modeli nastawnych jest fakt, że można je stosować dość uniwersalnie i sprawdzą się w różnych zadaniach. Jeżeli nie masz pewności, jakiego klucza szukać - skontaktuj się z nami. Pomożemy dokonać właściwego wyboru i dobierzemy takie klucze i akcesoria, jakie będą najlepsze w danym przypadku.

Szereg oferowanych przez nas kluczy posiada certyfikaty jakości, potwierdzające wytrzymałość i przystosowanie do konkretnych zadań. Bo klucze powinny być kupowane na wiele lat, a nie na jedno zadanie i już. U nas znajdziesz modele, które z całą pewnością posłużą bezawaryjnie i bezproblemowo przez długie lata.

Co z dostawą i gwarancją?

Podobnie jak w przypadku innych narzędzi - każdy z kluczy nastawnych z naszego sklepu, posiada gwarancję producenta. Dostawę natomiast, staramy się realizować w przypadku kilku dni roboczych. Szczegóły opisaliśmy w każdej z ofert z osobna. Jeżeli masz pytania lub nie masz pewności co do oferty - napisz lub zadzwoń! Pomożemy!