• Kategorie
  • Szukaj
  • Narzędzia i akcesoria do spawania

MASKA SPAWALNICZA TSD-3 74450 VOREL
Produkt niedostępny

Spawanie

W firmie MPM-24 dokładamy wszelkich starań, by oferta naszego sklepu internetowego z narzędziami zaspokajała oczekiwania nie tylko domowych majsterkowiczów-amatorów, ale także profesjonalistów, którzy potrzebują zaawansowanego sprzętu do pracy w specjalistycznych zakładach i warsztatach. To właśnie z myślą o nich przygotowaliśmy kategorię, w której można znaleźć różnego rodzaju narzędzia oraz wyposażenie BHP do spawania. Dzięki oferowanym przez nas artykułom pracownicy, łączący elementy metalowe, będą mogli pracować komfortowo, efektywnie i bezpiecznie.

Bezpieczne spawanie aluminium i stali ze sklepem internetowym MPM-24

Spawanie aluminium, stali węglowej czy stali nierdzewnej jest możliwe tylko po profesjonalnym przeszkoleniu. Do bezpiecznego spawania niezbędne jest jednak nie tylko odpowiednie wyszkolenie i umiejętności, ale również profesjonalne wyposażenie. Niezwykle istotną rolę odgrywają wszelkiego rodzaju artykuły BHP. W tej kategorii szczególnie dużą rolę odgrywa odpowiednie zabezpieczenie oczu i twarzy przed odpryskami i szkodliwym promieniowaniem. W asortymencie naszego sklepu internetowego można znaleźć zarówno profesjonalne google na oczy z filtrami spawalniczymi, jak również specjalistyczne przyłbice i tarcze spawalnicze, chroniące nie tylko oczy i twarz, ale także szyję pracownika.

Oczywiście w naszej ofercie nie brakuje również specjalistycznych narzędzi do profesjonalnego, półprofesjonalnego i amatorskiego spawania TIG, MIG i MMA. Można u nas kupić między innymi spawarki inwentorowe, szczypce i młotki spawalnicze oraz kątowniki magnetyczne, wsporniki, uchwyty i osłony filtra. Decydując się na zakupy w naszym sklepie, masz pewność, że wybierasz uznaną markę, która wyposaży Twój warsztat we wszystkie artykuły umożliwiające bezpieczne i wygodne spawanie TIG, MIG oraz MMA.

Spawanie TIG, MIG i MMA – oferujemy produkty najlepszych producentów

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w branży narzędzi ręcznych, elektronarzędzi oraz wyposażenia BHP. Od długiego czasu dostarczamy wysokojakościowe produkty domowym majsterkowiczom oraz profesjonalistom, pracującym w specjalistycznych zakładach i firmach budowlanych oraz montażowych. Dzięki temu obecnie doskonale rozpoznajemy potrzeby i oczekiwania naszych klientów, a także wiemy, które marki są godne zaufania.

W asortymencie naszego sklepu internetowego MPM-24 znajdziesz narzędzia i wyposażenie BHP do spawania aluminium, stali węglowej i stali nierdzewnej, które zostały wyprodukowane przez najbardziej uznanych w branży producentów, takich jak Graphie, Yato, Schmith, Sthor czy Topex. Są to marki, które cieszą się ogromną popularnością wśród profesjonalistów w wielu krajach na całym świecie.

Zależy nam na tym, by zakupy u nas były jak najbardziej komfortowe. Dlatego każdorazowo dbamy o możliwie najszybszą realizację zamówienia, a ponadto gwarantujemy elastyczne formy płatności i wysyłki. Nasi klienci mogą również liczyć na profesjonalne doradztwo. Jeżeli masz wątpliwości dotyczące konkretnych produktów lub chcesz zapytać o zastosowanie konkretnego urządzenia do spawania, skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy w dokonaniu najlepszego wyboru!