• Kategorie
  • Szukaj
  • Preparaty do broni

Preparaty i środki do czyszczenia oraz pielęgnacji broni. Poniżej znajdziesz spraye ochronne, odtłuszczacze i oksydy. Nieustannie poszerzamy naszą ofertę preparatów pielęgnacyjnych. Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy:

BRUNOX GUN CARE SPRAY 300ml
Produkt niedostępny
BRUNOX GUN CARE SPRAY 100ml
Produkt niedostępny
BRUNOX GUN CARE SPRAY 200ml
BRUNOX GUN CARE SPRAY 200ml
Produkt niedostępny
BRUNOX GUN CARE SPRAY 50ml
BRUNOX GUN CARE SPRAY 50ml
Produkt niedostępny
OKSYDA W KREMIE 70g
Produkt niedostępny

Środki do czyszczenia i pielęgnacji broni

Do ochrony, czyszczenia i pielęgnacji broni najlepiej sprawdzą się środki oraz preparaty zakupione w naszym sklepie. W ofercie posiadamy szereg sprayów pielęgnacyjnych do broni, odtłuszczaczy oraz oksydy w formie kremów i płynów.

Spraye pomogą kompleksowo wyczyścić, zabezpieczyć i wypielęgnować broń każdego rodzaju. Stawiamy na uniwersalne i sprawdzone rozwiązania, aby każdy mógł znaleźć to, czego szuka. Najwyższej jakości oksyda, pomoże w renowacji zniszczonych i wytartych elementów broni, a jakościowy odtłuszczacz, przygotuje powierzchnię broni, do kompleksowego czyszczenia.

Ile kosztują środki do czyszczenia broni?

Uniwersalne spraye do czyszczenia broni możesz mieć już za nieco ponad 6 złotych, jeżeli chcesz pojemnik o małej pojemności. Oksyda w naszym sklepie, to koszt zaledwie około 40 złotych za opakowanie, natomiast odtłuszczacz, kosztuje poniżej 10 złotych. Jak widzisz, za około 60 złotych, możesz w naszym sklepie złożyć kompletny zestaw, do kompleksowej pielęgnacji broni palnej.