• Kategorie
  • Szukaj
  • Preparaty do broni

Preparaty i środki do czyszczenia oraz pielęgnacji broni. Poniżej znajdziesz spraye ochronne, odtłuszczacze i oksydy. Nieustannie poszerzamy naszą ofertę preparatów pielęgnacyjnych. Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy:

Środki do czyszczenia i pielęgnacji broni

Do ochrony, czyszczenia i pielęgnacji broni najlepiej sprawdzą się środki oraz preparaty zakupione w naszym sklepie. W ofercie posiadamy szereg sprayów pielęgnacyjnych do broni, odtłuszczaczy oraz oksydy w formie kremów i płynów.

Spraye pomogą kompleksowo wyczyścić, zabezpieczyć i wypielęgnować broń każdego rodzaju. Stawiamy na uniwersalne i sprawdzone rozwiązania, aby każdy mógł znaleźć to, czego szuka. Najwyższej jakości oksyda, pomoże w renowacji zniszczonych i wytartych elementów broni, a jakościowy odtłuszczacz, przygotuje powierzchnię broni, do kompleksowego czyszczenia.

Ile kosztują środki do czyszczenia broni?

Uniwersalne spraye do czyszczenia broni możesz mieć już za nieco ponad 6 złotych, jeżeli chcesz pojemnik o małej pojemności. Oksyda w naszym sklepie, to koszt zaledwie około 40 złotych za opakowanie, natomiast odtłuszczacz, kosztuje poniżej 10 złotych. Jak widzisz, za około 60 złotych, możesz w naszym sklepie złożyć kompletny zestaw, do kompleksowej pielęgnacji broni palnej.