• Kategorie
  • Szukaj
  • Smary

Odpowiednie smarowanie jest fundamentem pracy wielu urządzeń mechanicznych. Bez niego praca wielu elementów byłaby zupełnie niemożliwa. Smary z naszej oferty są środkami najwyższej jakości, pochodzą od cenionych producentów i sprawdzą się w wielu sytuacjach. Posiadamy środki smarne do różnych zastosowań, a poniżej znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:

Jakie rodzaje smarów są dostępne w naszym sklepie?

Wybór jest wyjątkowo duży i posiadamy szereg smarów do różnych zastosowań. Oferujemy smary litowe, silikonowe, wodoodporne, do bram, smar miedziany, ceramiczny, łożyskowy, biały, grafitowy, molibdenowe i wiele innych.

Jeżeli nie masz całkowitej pewności, co do tego jakiego środka smarnego potrzebujesz i jakie powinien mieć parametry - skontaktuj się z nami. W asortymencie posiadamy smarowanie wysokiej jakości i wiemy, który smar będzie najlepszy do jakiego zastosowania. Jesteśmy tutaj, aby pomóc dokonać właściwego wyboru.

Smary jakich producentów oferujecie?

W naszym sklepie znajdziesz głównie smary firmy CX-80. Poza tym w sklepie znajdziesz środki smarne marki Orlen Oil, Chicago Pneumatic, Fuchs, Yato czy Lotos. Najpopularniejsze i najczęściej wybierane z naszej oferty są jednak środki smarujące od CX-80.

Jak wybrać odpowiedni smar?

Wszystko zależy od zastosowania danego preparatu. Każdy z nich został odpowiednio opisany przez producenta, a na etykiecie znajdziesz jego przeznaczenie, sposób zastosowania i urządzenia oraz maszyny, do jakich powinien być używany.

Dla komfortu i ułatwienia zakupów, stworzyliśmy kompleksową ofertę, opartą o smary w formie puszek oraz wygodnych sprayów o różnych pojemnościach. Jeżeli nie wiesz, który środek smarujący będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni - jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Ile kosztuje dobry smar?

Wszystko zależy od przeznaczenia i składu danego preparatu smarującego. W naszym sklepie stawiamy na kompleksową ofertę i małe opakowania smarów, możesz kupić już poniżej 10 złotych. Staraliśmy się dobrać asortyment w taki sposób, aby każdy znalazł coś dla siebie.

W przypadku, gdy potrzebujesz dużej ilości smaru do warsztatu lub użytku profesjonalnego, oferujemy duże opakowania po 500g / 500ml lub jeszcze większe po 4,5kg i 5kg. Asortyment jest bardzo szeroki i wierzymy, że na pewno znajdziesz smar, którego szukasz!