• Kategorie
  • Szukaj
  • Odzież robocza i ochronna

Komfort podczas pracy jest bardzo ważny. Żeby zapewnić odpowiednią wygodę i komfort warto posiadać najlepszej jakości odzież przystosowaną do pracy we wszelkiego rodzaju profesjach. Odzież ochronna i odzież BHP w naszym sklepie! Warto zapoznać się z naszą ofertą znajdującą się poniżej:

Jak wybrać odzież roboczą?

Po pierwsze jakość, po drugie komfort. Postaw na sprawdzone modele odzieży roboczej. Cenione przez branżę, zbierające dobre opinie i zweryfikowane recenzje. Drugi element to właściwy rozmiar i odpowiedni dobór rozwiązań. Tylko wtedy praca przebiegnie właściwie. Dodając do tego odpowiednią cyrkulację powietrza, aby zapobiec poceniu i przegrzaniu organizmu.

Jaka odzież ochronna i BHP znajduje się w sklepie?

W naszym sklepie można znaleźć szeroką gamę odzieży roboczej - od bielizny po kurtki. Oprócz tego posiadamy koszulki, bluzy, spodnie i spodenki oraz kamizelki i bezrękawniki. Bez problemu można wyszukać odzież z przeznaczeniem dla danych, specjalnych prac, ale również produkty do noszenia na co dzień.

Dla specjalistów przygotowaliśmy także komplety ubrań BHP i pełne kombinezony robocze, aby ułatwić wykonywanie pracy i zapewnić najlepsze możliwe warunki. Bo wszystko zaczyna się od odpowiedniej odzieży roboczej!

Ubrania i kombinezony robocze najlepszych producentów!

Naszym głównym producentem jest firmaNEO, której szeroki wybór odzieży roboczej znajduje się w naszym sklepie. Oprócz tej przodującej marki znaleźć można również ubrania takich firm jak Vorel, Topex, Dedra, Yato. Dostępność różnych rozmiarów i przystosowanie odzieży do najróżniejszych prac zapewni szybkie i satysfakcjonujące zakupy.c

Co z cenami i gwarancją?

Niewygórowane ceny pozwalają na zakup wysokiej jakości produktów za rozsądne pieniądze. Dodatkowo nasze produkty posiadają europejski certyfikat gwarancji jakości. Dodatkowo zamówienia realizowane są w ciągu maksymalnie kilku dni roboczych w zależności od dostępności produktu, dzięki czemu produkt może w szybkim czasie spełniać swoją funkcje u klienta.