• Kategorie
  • Szukaj
  • Akcesoria do nawadniania

Szukasz sposobu na nawadnianie swojego ogrodu? Akcesoriów nawadniających lub poszczególnych elementów systemu nawadniającego? W tej kategorii znajdziesz wszystko! Od zraszaczy, przez uszczelki po węże, fontanny i hydrofory. Wszystko podzielone na osobne kategorie. Pełna oferta poniżej:

Nawadnianie do Twojego domu i ogrodu

Dostęp do wody na działce, w ogrodzie lub na podwórku jest potrzebny w każdym domu. To dzięki niej rośliny mogą rosnąć, rozwijać się i zakwitać, a trawa jest zawsze idealnie zielona. Cieki to również urozmaicenie wystroju wielu ogrodów. W końcu fontanna bez dopływu wody nie robi na nikim wrażenia. Nasz sklep mpm-24 ma dla Ciebie przydatne akcesoria i urządzenia, które ułatwią Ci korzystanie z cieków, aby szybciej podlać trawę lub warzywa w ogrodzie.

Wysokiej jakości węże ogrodowe i akcesoria

W naszej ofercie znajdziesz węże ogrodowe, z których bez wątpienia wybierzesz odpowiednie dla swojej działki. Węże znacznie ułatwiają nawadnianie. Są dostępnie w wielu długościach i rodzajach, aby łatwiej dopasować je do indywidualnych potrzeb. W dużych ogrodach docenisz ich mobilność. Dzięki nim łatwo przeniesiesz źródło wody tam, gdzie akurat jest najbardziej potrzebne. Akcesoria do węży i zraszaczy ogrodowych doskonale uzupełniają całość i tym samym jeszcze bardziej ułatwiają pracę w wymagających warunkach.

Zadbane rośliny w każdym ogrodzie

Wybierz profesjonalne zraszacze i opryskiwacze, aby cieszyć się swoimi roślinami jeszcze dłużej. Opryskiwacze pomogą Ci bardzo dokładnie, a przede wszystkim w kontrolowany sposób rozprowadzić pestycydy. Są kluczowe w walce z chorobami roślin i w ich zapobieganiu. Zraszacze natomiast pomogą Ci zaoszczędzić czas i siłę, gdyż automatycznie nawadniają wybrany obszar ogrodu. Równomiernie rozprowadzają wodę, a do tego dzięki swojej konstrukcji, pozwalają ją zaoszczędzić. Wszystko dla dobra roślin i Twojej wygody.

Specjalistyczne nawadnianie do fontanny

Piękno ogrodu tkwi w szczegółach. Wiemy, że pompy do fontanny to jedne z najważniejszych detali, dlatego oferujemy tylko te najwyższej jakości. Systemy nawadniania zaprojektowane są tak, aby minimalizować zużycie wody i automatycznie regulować jej przepływ. Dzięki temu fontanna działa prawidłowo i efektownie. Poza tym pompy są łatwe w konserwacji, a odpowiednie filtry nie pozwalają na gromadzenie się zanieczyszczeń. W skrócie: Twój ogród będzie niepowtarzalny, a nowoczesne systemy pozwolą na oszczędność energetyczną.