• Kategorie
  • Szukaj
  • Organizery i pojemniki na narzędzia

Organizery i pojemniki magazynowe pomogą utrzymać porządek w warsztacie lub przydomowym garażu. W ofercie mamy duży wybór pojemników w różnych rozmiarach i kształtach. Oferujemy zarówno pojedyncze sztuki, jak i zestawy pojemników lub paneli narzędziowych. Pełna oferta dostępna poniżej:

ORGANIZER 7 200X145X35 78790V VOREL
Produkt niedostępny
POJEMNIK MAGAZYNOWY M 78833V VOREL
Produkt niedostępny
ORGANIZERY ZESTAW VOREL 4 SZT. 78788
ORGANIZERY ZESTAW VOREL 4 SZT. 78788
Produkt niedostępny
Płyta warsztatowa 79R173
Produkt niedostępny

Organizery i pojemniki na narzędzia

Organizery i pojemniki na narzędzia są niezwykle przydatne w utrzymywaniu porządku w miejscu pracy oraz w przechowywaniu różnorodnych narzędzi w sposób zorganizowany. Pomagają one w efektywnym zarządzaniu narzędziami, ułatwiając dostęp do nich w razie potrzeby oraz minimalizując ryzyko zgubienia lub uszkodzenia drobnych części.

Pojemniki na śruby i gwoździe

Pojemniki na gwoździe i śrubki są zazwyczaj małe i posiadają wiele przegródek, które umożliwiają segregację i przechowywanie małych części, takich jak śruby, gwoździe, podkładki czy inne drobne elementy montażowe.

Panele narzędziowe

Panele narzędziowe są montowane na ścianach lub innych powierzchniach i posiadają liczne haczyki, półki oraz uchwyty, na których można zawieszać różne narzędzia. Umożliwiają one łatwe przechowywanie narzędzi w taki sposób, aby były one zawsze widoczne i łatwo dostępne.

W kategorii przechowywanie i transport znajdziesz wszystkie akcesoria przeznaczone do tego celu. W osobnych kategoriach znajdziesz pasy monterskie i kabury na narzędzia, torby i plecaki, skrzynki narzędziowe, szafy narzędziowe, czy wózki transportowe.